iPhone 5: Все, що ви хотіли знати про новий смартфон

Автор | 24 Березня, 2012

iPhone 5

Всі хочуть знати, як буде виглядати п'ятий iPhone, як його назвуть, на що він буде схожий, хто стане поставляти для нього комплектуючі і які функції подарують  йому талановиті купертіновські інженери. Оглядач ресурсу The Street Кріс Чічіа (Chris Ciaccia) зібрав воєдино і проаналізував самі примітні чутки і думки аналітиків з цього питання.

Новий iPad вже представлений, і вся увага громадськості та експертів знову направлено на прийдешній iPhone. Чи буде він називатися iPhone 5 ми не знаємо, але поки будемо його так називати. Виключно для зручності.

Для Apple вкрай важливі теплі почуття інвесторів, а ніщо не справляє настільки приємного враження, як суперхіт компанії, її знаменитий смартфон. Протягом передноворічного кварталу 2011 року компанія продала 37000000 iPhone. Ця цифра вражає і вселяє повагу.

Ченнінг Сміт (Channing Smith) працює в Capital Advisors Growth Fund керуючим інвестиціями. Він упевнений в тому, що Apple продовжить славні традиції на ниві розробки смартфонів новим пристроєм з підтримкою мереж 4G. За його прогнозами, новинка дебютує восени 2012 року. Експерт розповів про те, яким буде, на його думку, новий телефон компанії Apple:

Ми очікуємо підтримку технології «Near Field Communications» (NFC), більш широкий екран і поліпшену камеру. Вважаємо, що все це не вплине на час роботи батареї.

Apple необхідно і далі розширювати свої переваги в конкурентній боротьбі, якими компанія володіє в даний момент. Apple вибрала блискучий шлях – шлях створення своєї екосистеми. Такий підхід прив'язує багатьох користувачів до екосистемі компанії. Я вважаю, що це дає компанії величезну перевагу.

Інтрига поглиблюється тим, що Apple отримала патент на iPhone з чистого скла. Скляним може стати або наступне або більш пізніше покоління телефонів компанії.

Немає ніякої ясності навіть з тим, як Apple збирається назвати свій черговий смартфон. Раніше компанія просто-напросто нумерували свої мобільні пристрої, але недавно цілком несподівано відійшла від цієї традиції, назвавши свій останній iPad просто «новим».

Незважаючи на те, що впевненим не можна бути ні в чому, ми все-таки розглянемо ті функції, які очікуються в наступному поколінні iPhone. Можливо, деякі з них скоро перейдуть з області припущень і чуток в сферу реальності.

 

Зовнішній вигляд

Останні два пристрої компанії (iPhone 4S і новий iPad) вказують на те, що Apple воліє міняти дизайн своїх пристроїв поступово. Є підстави припускати, що компанія і далі має намір поетапно доносити свої інновації до споживачів.

Техногігант з Купертіно не вніс в дизайн iPhone ніяких істотних змін. Екран залишився 3,5-дюймовим. Ходять чутки, що новий iPhone буде докорінно відрізнятися від своїх попередників, в тому числі і величезним 4,6-дюймовим екраном. Втім, мало знайдеться таких людей, хто з цими чутками незнайомий.

 Вельми сумнівно, що компанія піде на настільки рішучу зміну розмірів свого пристрою. Адже Apple широко славиться своїм умінням робити речі простими і зручними. Незважаючи на очевидність того, що для телефону екран такого розміру занадто великий, чутки про чотиридюймовий iPhone періодично вибухають в  розумах мережевої громадськості.

Черговий iPhone буде трохи товщі своїх попередників. Це вимушений компроміс, який дозволить Apple змусити свою новинку, що підтримує високошвидкісні мережі, працювати від батареї настільки ж довго, як і поточні моделі. Зараз iPhone характеризується наступними габаритами: висота – ~ 11,4 сантиметра, ширина – ~ 5,9 сантиметрів; товщина – ~ 0,94 сантиметра. Важить остання модель всього 152,4 грама.

Покриття нового iPhone може бути алюмінієвим, оскільки можливості скляної задньої панелі в поточному форм-факторі вичерпані. Скло легко покривається подряпинами і Apple хоче надалі уникнути пов'язаних з цим проблем.

 

 

Функції нового iPhone і постачальники комплектуючих для нього

 Оскільки новий iPad підтримує LTE, доступний у мережах основних партнерів Apple, операторів AT & T і Verizon, чутки наполегливо наполягають на тому, що новий iPhone теж стане працювати в LTE-мережах. Провідні відомого блога   9to5Mac.com попорпалися в новій версії мобільної операційної системи Apple і з радістю виявили в її надрах якийсь код, який вказує на ймовірність появи iPhone, сумісного з мережами LTE.

Мікропроцесори від компанії Skyworks Solutions були в iPhone і раніше. Аналітик JMP Алекс Гона (Alex Gauna) упевнений, що ці чіпи будуть і в нових смартфонах з підтримкою мереж LTE. Він пояснює свою думку:
 

Ми очікуємо, що вироби Skyworks знову підуть в гору разом з новим iPhone, завдяки своїй дружності форм-фактору, що накладає більш суворі обмеження на енергоспоживання, а також загального попиту на голосовий зв'язок і передачу даних.

Беручи до уваги тісну співпрацю техногіганта з Купертіно з Qualcomm, існує велика ймовірність того, що чіпи Qualcomm будуть відповідати в новому смартфоні за підтримку 4G-мереж. Чіпи Qualcomm вже встигли проявити себе в попередніх версіях iPad і iPhone.

На думку аналітика Wedbush Securities Скотта Сатерленда (Scott Sutherland), підтримка мереж четвертого покоління стане тим значним фактором, який здатний позитивно вплинути на продажі нового телефону компанії Apple. Раніше представники Verizon заявляли, що компанія буде єдиним оператором, який почне продажу 4G-смартфонів вже цього року. Сатерленд опублікував результати своїх досліджень і, зокрема, зазначив:
 

iPhone 4S просунувся завдяки мовним технологіям, можна тільки уявити собі, наскільки важлива буде підтримка 4G в наступному iPhone.
 

Він оцінив акції Apple, як «чудові» і визначив для них «цільову ціну» в 750 доларів США.

 Наступне покоління iPhone  буде мати Retina-дисплей, але це вже не та новина, яка здатна викликати бурхливе захоплення публіки, оскільки в iPhone 4 і iPhone 4S такий екран вже є. Тим не менш, позитивні зміни будуть: кількість пікселів на дюйм може зрости до чотирьохсот. Для порівняння: за наданою самою компанією Apple інформації, на один дюйм екрану iPhone 4S доводиться 326 пікселів.

Apple замовляє екрани iPad у Samsung. Втім, раніше техногігант з Купертино натякав на те, що ключовим постачальником є ​​все-таки Corning.

 Оскільки LTE ми вже розглянули, то настала пора згадати про ще одну важливу технології, яка може з'явитися у новому смартфоні. Мова йде про Near-Field Communications (NFC). NFC дозволяє покупцям розплачуватися за допомогою своїх пристроїв, не вдаючись ні до готівковим, ні до пластикових карт. Телефон прив'язаний до банківського рахунку свого користувача і це дозволяє йому здійснювати платежі. Чіпи NFC виробляють Broadcom і NXP Semiconductors.

 Можливо в новому телефоні з'явиться все з вищеописаного, ймовірно, тільки дещо з цього чи навіть нічого з наведеного довгого списку. Ясно тільки одне, у міру того, як дебют новинки наближається, чутки з'являються все частіше і звучать все голосніше.

 


Всетаки вирішили купить ноутбук який буде вам потрібен як для роботи так і для ігор та в будь-якому куточку світу? Не гайте часу! Інфляція та ціни не стоять на місці,

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *