Apple тестує 4G-компоненти для нового iPhone

Автор | 22 Березня, 2012
Ми знали, що рано чи пізно Apple додасть підтримку мереж 4-го покоління в свої пристрої. Зараз шаленими швидкостями може похвалитися тільки новий iPad, але скоро в ряд 4G-пристроїв від Apple встане і новий iPhone. За інформацією Barclays Apple зараз щільно займається тестуванням 4G-компонентів для своїх смартфонів.

 
Швидше за все Apple буде використовувати LTE-чіп від Quаlcomm з маркуванням MDM9615, який дозволяє одночасно отримувати голосову інформацію, не перериваючи з'єднання з Інтернетом. Ця модель чіпа трохи відрізняється від тієї, що використовується в новому iPad, який підтримує тільки передачу даних. Крім цього очікується, що новий загадковий iPhone 4G також буде «світовим смартфоном», що підтримує всі мобільні мережі в усьому світі.
 
Серед компаній, які здійснюють поставки компонентів 6-го покоління смартфонів від Apple, знайшлися такі: Skyworks Solutions, TriQuint Semiconductor і Avago Technologies. За інформацією, наданою інвестиційною компанією Barclays, новий iPhone 4G може бути показаний публіці в вересні.
 
Джерело: todaysiphone.com
 

Спробуйте заробити кошти, вкладуючи їх в нову піраміду МММ Украина. Можливо в цей раз все буде по-іншому?
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *