Новий iPad з середини

Автор | 21 Березня, 2012
Як завжди, фахівці iFixit займаються тим, що вміють робити краще за все – розбирати електронні пристрої на частини. І ось після кількох днів очікування новий iPad опинився в руках майстрів своєї справи.

Операція почалася з виймання LCD-дисплея. Як тільки панель надвисокої роздільної здатності була відокремлена від планшетника, з'ясувалася одна цікава річ. Екран Retina Display дозволом 3145728 пікселів, встановлений в iPad 3, є справою рук корейської компанії Samsung. Повірити в це iFixit змусив модельний номер, знайдений на зворотному боці 9,7-дюймового LCD-панелі виробництва Samsung.
 
 
Серед інших сюрпризів, виявлених під час розбирання планшета, є батарея на 43 Вт * год, замість заявленої на 42,5 Вт * ч. Іншими словами ємність акумулятора iPad 3 дорівнює 11 560 мАг. Як і слід було очікувати, модуль оперативної пам'яті на 1 Гб знаходиться на своєму місці. Серед нових компонентів iFixit виділила процесор Apple A5X, NAND-пам'ять від Тoshiba і бездротової 3G/4G модем Qualcomm MDM9600.
 
 
В результаті загальна оцінка складності ремонту склала 2 з 10 балів, а це означає, що у разі поломки відремонтувати новий iPad не така вже й проста задача. Всі інші подробиці розбирання iPad третього покоління можна знайти тут.
 
 

 

ремонт питания ноутбука – справа теж не з легких, тому краще довіртеся спеціалістам. Вони краще знають, як вилікувати батерею вашого лептопа.