World of Warcraft на iOS – Думка Blizzard

Автор | 20 Березня, 2012
ігри на айфон 4
Blizzard повідомляють про те, що WoW-таки може бути портовано на iOS. Розробники самої популярної MMORPG поділилися з eurogamer.net одкровеннями щодо порту свого дітища на мобільні девайси.

Старший продюсер John Lagrave:
 
Важко! Це важко! Припустимо, ось ваша платформа, ви повинні реалізувати інтерфейс, як ви будете це робити? Так, у нас є дещо [подивився на мобільник]. Може бути ми не зробимо WOW для телефонів, а може зробимо, принаймні ми точно в цьому зацікавлені. Порт не з'явиться, поки ми не будемо впевнені, що він гідний цього. Але це цікаво і світ розвивається в бік цих маленьких мобільних девайсів. Було б нерозумно не звертати увагу на них, але ми не звертаємо, виходить ми дурні. Насправді ми думаємо про це, але так і не наважуємося. На даний момент, є деякі програми в яких ви можете переглядати Armory і стежити за аукціоном, причому не тільки на мобільних пристроях, а й по інтернету. Якщо у нас буде прозріння, всі про це дізнаються. Поки у нас прозріння немає.
 
Ви можете думати: «Чи може рибалка бути на мобільниках і планшетах?». Це було б чудово, чи не так? Сидіть в автобусі чи літаку і думаєте: «Чому б не порибалити?». Так само ми подумуємо про битви тварин, але на даний момент ми зосереджені на PC і MAC, це наш хліб.
 
Очевидно, Blizzard були б не проти порту WoW під iOS, але на це потрібно багато сил, а також важливий результат, адже такий розробник і така гра просто не можуть облажатися, як це було у випадку з Battlefield: Aftershock.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *