[Ігри] Tower Bloxx Deluxe 3D

Автор | 19 Березня, 2012
Мені здається, що єдине призначення ігор на телефоні – вбивати час. Так ось, гра Tower Bloxx Deluxe 3D час вбиває просто «на відмінно». Причому прекрасна вона зовсім не феєричними персонажами або захоплюючими квестами, а виключно графікою. 

Взагалі, Tower Bloxx – це досить стара іграшка. Вона була популярна ще на старих телефонах, а ось тепер розробники з Digital Chocolate доопрацювали її і для iPhone / iPod Touch. 
Суть гри проста, як словниковий запас Равшана і Джамшута – за допомогою величезного крана Вам потрібно побудувати і заселити мегаполіс. 
Опис нагадує тетріс, але Tower Bloxx набагато краще. Сучасна 3D-графіка, дивовижне промальовування, зміна фону в міру будівництва і дуже достовірне погойдування будівель від вітру – та який тут тетріс? 
 
 
 
У гри всього 4 режими: Quick Game, Build City, Party Game і Time Attack. 
Quick Game – режим швидкої гри. Завдання – побудувати якомога більше найвищий будинок. З обмежень – лише можливість втратити не більше трьох блоків. 
Build City – режим міської забудови. Вибирайте будівлі, будуйте нові будинки – це тепер Ваш власний город. До речі, врахуйте, що чим рівніше Ви укладаєте будинок, тим більше людей там зможуть жити. Всього в грі доступно 4 види будівель, які розрізняються по квітам і по висоті. 
Party Game – мультиплеер. Гра йде в альбомному режимі і ділить екран на 2 частини. Вибирайте будівлю і постарайтеся не побитися через телефону. Перемагає той, хто швидше побудує задану кількість поверхів. 
Time Attack – гра на час. Спочатку Вам дається 44 секунди – ось і перевірте, скільки поверхів Ви встигнете побудувати за цей час. 
У меню гри також є синхронізація з Facebook, де Tower Bloxx користується особливою популярністю – розробники стверджують, що на сайті Facebook в неї грають уже 4000000 чоловік. 
 
 
 
 
 
Офіційна сторінка в AppStore
Завантажити: Tower Bloxx Deluxe 3D
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *