Сервіс iCloud заговорив українською мовою!

Автор | 15 Березня, 2012
За п'ять місяців свого існування «хмарний» сервіс Apple iCloud знайшов велику популярність і 85 мільйонів клієнтів, серед яких чималу частину складають і українські користувачі. До цього часу останнім була доступна лише англомовна та російськомовна версія icloud.com, але сьогодні  інтерфейс сайту, нарешті, отримав підтримку української мови!

 
 
«Хмарна» служба Apple дозволяє власникам iДевайсів зберігати всі свої дані (пошту, календарі, контакти, замітки) на віддалених серверах і отримувати до них доступ з будь-якого iOS-пристрої. Тим людям, які не володіють англійською мовою, раніше було важко виконувати ці операції. Тепер же проблема вирішена – користуватися iCloud стало ще легше і простіше.
 
 
Помітити нововведення можна вже при першому відвідуванні головної сторінки сайту iCloud.com. В тому випадку, якщо у Вас не відображається українізована версія сайту, потрібно перейти в настройки сервісу (кликнути по розташованому у верхньому правому куті імені користувача), а наступним етапом вибрати в пункті "Language" українську мову.
 
 
 
Переклад, як завжди, вийшов якісний. 
 
Осмілюся припустити, додавання української мови поряд з основними європейськими, може свідчити про поступовий переклад українською мовою всіх основних сервісів Apple, а може й  підтримку української мови в Siri в недалекому майбутньому. Також це дає перспективи відкриття українського AppStore найближчим часом. Тому будемо сподіватися, що наші прохання всетаки почують:)
 
А ви активно використовуєте сервіс iCLoud.com?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *