Apple назвала тильні камери iPhone 4 і iPhone 4S iSight

Автор | 13 Березня, 2012
iSight
Коли Apple представляла новий iPad, його 5-мегапіксельну камеру тильну назвали iSight. таку назву вже кілька років використовувалося для камер, вбудованих в Mac, так що така назва на iOS-пристроях iPad прозвучала вперше. Сьогодні, оновивши офіційну сторінку iPhone, Apple назвала iSight і камери на обох смартфонах четвертого покоління.

 
Здавалося, що Apple хоче поховати назву iSight, коли стала використовувати назву Facetime для камер на останніх моделях Mac. Проте зараз ми спостерігаємо відродження iSight. MacRumors вже відзначили, що тепер на офіційному сайті Apple назву iSight дано камерам на новому iPad, iPhone 4 і iPhone 4S.
 
Камера iSight може вважатися кращою камерою для телефону за всю історію існування камер. Оснащена новою оптикою, це, напевно, єдина камера, яка потрібна вам. 
Камера iSight робить фотографії 8 мегапікселів – це на 60% більше, ніж на iPhone 4.
 
Назву iSight ще не присвоєно камері iPhone 3GS і iPod Touch, але, можливо, справа вже йде до цього. Ми будемо стежити за офіційним сайтом Apple.
 
А вам подобається повернення колишньої назви камерам від Apple?
 

 

Маєте свій бізнес та серйозно задумалися про створення свого сайту чи порталу компанії? Чи може хочеться мати свою красиву іменну вебсторінку в мережі? Замовляйте разработка сайта в Донецке та не відставайте від новітніх технологій та сучасного дизайна вебсайтів. Замовте сайт своєї мрії!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *