[Ігри HD] Mass Effect Infiltrator – нова історія

Автор | 11 Березня, 2012
Поки космічні кораблі Альянсу на чолі з капітаном Шепардом борознять безкрайні простори Всесвіту, відбиваючись від ворогів всього живого Женців, агент таємної організації «Цербер» Рендалл Езно намагається зупинити усіма йому доступними способами своє керівництво, яке займається жахаючими експериментами.
 
Ось так з легкої руки Electronic Arts на мобільній платформі Apple з'явився новий герой всесвіту Mass Effect, який, не боячись за своє життя, вийшов проти всемогутнього директора «Цербера» після того як дізнався, що над його подругою Іналі були поставлені експерименти, в результаті яких вона перетворилася в слухняну маріонетку, яка виконує будь-яку волю свого господаря. Причому і сам Рендалл є піддослідним: наскільки відомо ще жодна людина не володіла такою кількістю біотичних імплантатів. Але на щастя, модуль віддаленого контролю йому ще не встигли встановити. Так що перевіряємо зброю і виступаємо боротися за дружбу, за майбутнє, за галактику в кінці кінців.

 
У розробниках значиться студія Iron Monkey Studios, вже подарувала нам раніше чудову Dead Space – оду, яку не оспівав тільки ледачий. Однак з Mass Effect Infiltrator у них вийшло не все так гладко. Найголовнішим розчаруванням гри є вкрай примітивний сюжет, настільки нелогічний і непослідовний, що диву даєшся – яку допомогу надавав головний сценарист серії Мак Волтерс, що допомагав в адаптації проекту на мобільні пристрої. Адже після проходження гри залишається більше запитань, ніж на початку. Чому Езно, вірою і правдою служив «Церберу» довгі роки, раптом перетворився на м'ясника, майже знищила весь комплекс? Хіба для того, щоб отримати супер-імплантати не треба бути наближеним до керівництва, а отже бути не тільки в курсі, але і учасником всіх темних справ таємної організації. З якою метою Рендалл висаджується на крижану планету? Для захисту її від гетів, або для захоплення туріанця? Чому він так реагує на зникнення Іналі? Чому в одну секунду вся армія «Цербера» озброюється проти нього? З якою метою йому допомагає Волус? Чому Ензо треба полетіти на іншу планету, щоб вступити в бій з Іналі? Одні питання, а відповідей немає!
 
Другою бідою Mass Effect Infiltrator є нескінченні коридори, лабіринти, що наганяють вселенську тугу після красот, побачених нами в самій першій місії на крижаній планеті. Навіть вихід у відкритий космос з стикувальних шлюзів не рятує ситуацію. При такій картинці хочеться більше відкритих просторів. Всередині бази аж надто тісно, ​​буквально все тисне на Езно, викликаючи напад ігровий клаустрофобії. Але залишимо і це совісті розробників.
 
 
 
 
А от бойова система вийшла дуже цікавою і незвичною: міцний екшен з виглядом від третьої особи і прекрасно інтегрованою системою укриттів. Такого на iOS-пристроях ще не було. Виглядає це так: ми вільно переміщаємося по рівню, поки скрипт не вирішить, що треба б трохи повоювати. Тут до нас вибігає перша хвиля агресивно налаштованих ворогів. З цього моменту єдиним правильним рішенням буде сховатися за дбайливо розставленими розробниками укриттями і відстрілюватися. Причому звичної «вільної стрільби» немає як такої, дозволяється лише вибрати ціль, а потім акуратно цілитися в противника. Краще всього, звичайно, мітити в голову – найвразливіше місце як гетів, так і живих істот. Однак палити до нескінченності не вийде, так як горезвісний теплової перегрів зброї дає про себе знати. Біотичні уміння є неодмінним атрибутом героїв в Mass Effect. ворогів за укриття – найкорисніше з умінь, особливо в прокаченої до максимуму . 
 
 
 
Вороги різноманітні. Можна нарватися на гарматне м'ясо, яке пачками лягає під градом куль, так і на великих особин, таких як джагернаути гетів або могутніх кроганів. На «здорованів» наші біотичні вміння не діють, доводиться покладатися тільки на свою зброю. Кілька разів чекають битви з босами. І якщо з першим із них – об'єктом X1 доведеться серйозно попітніти, то наступні боси – величезні роботи – великі любителі воювати з усіма, крім Рендалла Езно. Так що не дивуйтеся, якщо всі ваші вороги будуть відстрілювати один одного, а ви спокійно покуріть в сторонці.
 
 
 
 
 
Після кожної сутички нараховуються кредити – місцеві гроші, за які купуються всі покращення як зброї, так і умінь. Любителям прокачуватися по максимуму дозволено пройти будь-яку сутичку заново, щоб заробити побільше грошенят. Так само  внутрішньоігрову валюту можна придбати за реальні гроші, якщо хочеться відразу спробувати все вміння.
 
Картинка в Mass Effect Infiltrator чудова, валить у приємний шок від перших секунд гри. Великі відкриті простори, опрацьовані на славу, рясніють величезною кількістю дрібних деталей. У коридорах і приміщеннях бази теж все чудово. Постріли, вибухи, візуальні ефекти біотичних умінь знаходяться на найвищому рівні. Мимоволі задаєш собі питання: раз потужності мобільного пристрою вистачає, щоб намалювати таке, то чому розробники не портують оригінальну гру?
 
Звук, музика, озвучка все по вищому рівню. А Рендалл Ензо говорить голосом JC Denton'a з оригінальної Deus Ex. Музика, в основному взята з «старших» версій цієї гри, відмінно передає атмосферу всього, що відбувається на екрані.
 
 
Таким чином на даний момент, навіть іменитим студіям поки не під силу створити проект якості гідного «дорослих» ігрових систем. Без сильного сюжету і обширного ігрового світу Mass Effect Infiltrator стає як дві краплі води схожим на Epoch і Frontline Commando. Звичайно, можна сказати, що нерозумно вимагати від гри за сім доларів того, що варто п'ятдесят, але навіть за таку плату гравці хочуть отримати повноцінний ігровий проект, а не саморобку за мотивами. Безумовно не можна заявити, що ця гра вийшла поганою. Просто шанувальники серії чекали трохи більшого.
 
Назва: Mass Effect Infiltrator 
Розробник / Видавець: Iron Monkey Studios 
Ціна: 6,99 $ 
Посилання: iPhone / iPad
via appleinsider.ru
 
 

Спробуйте себе у іншому виді ігор – азартні ігрові автомати онлайн!  Для почтаку пограйте в золото ацтеков, виберіть число, зробіть ставку та покрутіть барабан! Зробіть крок на зустіч пригодам і, можливо, Золото Ацтеків відкриє Вам свої секрети!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *