[Програми] iPhoto – ваша портативна фототека

Автор | 8 Березня, 2012

програми для айфона

iPhoto, популярний додаток для управління фотографіями від Apple, був повністю перероблений під iOS для того, щоб використовувати можливості дисплея Retina і жестів multi-touch на iPad і iPhone.

За допомогою простих жестів можна вибирати і порівнювати пліч-о-пліч свої фотографії, відзначаючи прапорцем кращі кадри. iPhoto дає контроль над кольоровою гамою, експозицією і контрастністю знімка – просто торкніться тих його частин, які ви хочете змінити. Ви можете також зробити знімки більш насиченими, додаючи одним дотиком ефекти, створені Apple, або редагуючи конкретні області пензликами кінчиками пальців. На додаток ви можете розмістити знімки в Facebook, Flickr і Twitter, а також обмінюватися ними між вашими iPhone і iPad, транслювати в потоковому режимі фотографії та слайд-шоу на Apple TV за допомогою функції AirPlay, а також використовувати iCloud для публікації ваших  фотографій в інтернеті.

 

Рік випуску: 2012
Версія: 1.0
Розробник: Apple
Сайт розробника: http://apple.com/
Системні вимоги: iOS 5.1 і вище
Сумісні пристрої: Сумісно з iPhone 4, iPhone 4S, iPad 2 Wi-Fi і iPad 2 Wi-Fi + 3G
Мова інтерфейсу: російська
Формат файлів:. Ipa
Жанр: Photo & Video
Завантажити iPhoto

Дзеркало

 


 

Якщо ви не встигли зробити подарунок своїй чарівній половинці на восьме березня, не потрібно засмучуватися, адже придбавши женская обувь в цьому магазині, Ваша половинка буде просто на сьомому небі від щастя, яке ви їй подарували, навіть трохи з запізненням!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *