Apple представила новий iPad – iPad HD

Автор | 7 Березня, 2012

ipad 3

Відбулося те, чого чекали сотні мільйонів людей – Apple офіційно представила довгоочікуване третє покоління планшетів iPad. Хочете дізнатися, що нового?

Retina Display. Як інформували численні витоки, новий планшет буде оснащений дисплеєм високого дозволу. Це приблизно 3,1 мільйона пікселів на дисплеї діагоналлю 9,7 дюймів – більше, ніж має будь існуючий нині мобільний пристрій. Дозвіл екрану тепер становить 2048 на 1536 пікселів.

 

5-мегапіксельна камера iSight. Незважаючи на «незвичайну» розділюню здатність камери, вона оснащена рядом примочок, які, наприклад, дозволяють робити чудові знімки з iPhone 4S. Покращений спалах, розпізнавання осіб і інше, 5-елементна лінза і інфрачервоний фільтр.

Siri. Голосове диктування. Це щось на зразок Siri, тільки трохи обмежений варіант. На iPad вона говорить на американському, англійському, австралійському, німецькою, французькою та японською мовами.

 

 

4G LTE. Багато хто сумнівався, що Apple включить цей стандарт в планшет нового покоління, але схоже, час прийшов. iPad 2 працював в 3G мережах стандарту EV-DO 3,1 Мб / с, 7,2 HSPA. Новий iPad працює в стандарті 21 Мб / с HSPA + та DC-HSDPA 42 Мб / с, а також LTE 73 Мб / с. LTE для презентації забезпечували оператори AT & T і Verizon. Працювало добре. Також партнерами будуть Rogers, Bell і Telus.

 Тепер iPad може бути персональною точкою доступу Wi-Fi, якщо оператор дозволяє.

 Новий iPad отримав чотирьохядерний процесор A5X, тому дуже добре буде працювати з новим дисплеєм.

Товщина нового iPad – 9,4 мм. Батарея залишається колишньою – на 10 годин.

А тепер про ціни. Apple встановила ціну 499 доларів для 16-гігабайтової моделі, 32 Гб – 599 і 64 Гб – 699 доларів. За LTE доведеться викласти 629, 729 і 829 доларів відповідно. Круто. Ціни залишилися практично незмінними, а рівень виріс. Перші відвантаження почнуться 16 березня, решта – 23 березня. Попередні замовлення в США, Канаді, Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії почалися вже сьогодні.

 

Джерело: engadget.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *