[Cydia] Parallax: панорамні шпалери

Автор | 4 Березня, 2012
Серед величезної кількості різних прикрас інтерефейса iPhone не часто можна знайти щось дійсно варте. Apple трохи жадібні на цікаві надбудови, які не додають функціональності, і можливість офіційно встановити фотографію на екран SpringBoard ми отримали тільки в четвертій прошивці. Однак сторонні розробники не дрімають і пропонують людям нові можливості, які доводиться купувати в обхід App Store через Cydia. Одним з таких додатків є Android-подібна функція установки панорамних зображень на робочий стіл яблучного пристрою, завдяки додатку Parallax.

 
 
Після установки у вас з'явиться можливість поставити на робочий стіл панорамну фотографію, нові частини якої будуть відкриватися в міру гортання іконок. З налаштувань передбачено тільки зміна швидкості прокрутки зображення, тобто кількість фрагментів робочого столу, на яке ділиться вихідна картинка, і додавання Spotlight в скролл. Шпалери також вибираються через стандартні настройки і ніяких незручностей додаток не приносить, крім додаткових приємних відчуттів і якоїсь динамічності.
 
Parallax продається в Cydia за $ 1.49 і є досить цікавим варіантом прикрашення вашого яблучного девайса. Максимального ефекту від використання можна досягти на iPhone 4 за рахунок екрану Retina високого дозволу і більшої кількості оперативної пам'яті, якого цілком достатньо, щоб апарат не гальмував. Додаток не садить акумулятор, не набридає настирливістю, як анімація на задньому фоні, а просто приємно радує око.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *