[Ігри] Tiny Wings – розправ крила!

Автор | 28 Лютого, 2012

Війна птахів в App Store прийняла новий оборот, адже на «поле бою» вийшов дуже серйозний новачок під назвою Tiny Wings, за кілька днів встиг потіснити знамениту Angry Birds. На відміну від історії, де злі птахи намагаються повернути назад своє майно, Tiny Wings розповідає добру, гарну казку, в якій нам належить втілити мрію пташки з маленькими крилами, але дуже великими амбіціями.

 

Мета проста – летимо як можна швидше і вище, набираємо очки. Щоб злетіти в небеса, потрібно як слід розігнатися. У цьому допоможуть мальовничі пагорби, скочуючись з яких птах набирається сил для заповітного ривка. Все, здавалося б, простіше нікуди, але за нами полює страшний ворог, ім'я якому – Ніч.
 
 
Пригода починається зі сходом сонця і закінчується з настанням непроглядної темряви, тому намагайтеся не «спотикатися». Щоб уникнути біди, нам потрібно стежити за таймером, який розташований в лівому нижньому кутку екрану – він попередить про наближення ночі. Весь процес приносить радість і задоволення, кожен острів індивідуальний, так що гра просто-напросто не дозволить швидко покинути її.
 
 
Бонуси, які присутні в грі, зроблять наш політ ще приємнішим. Одні допоможуть швидше пролетіти острів (синя «монета»), інші дозволять заробити більше очок (золоті «монети» і т.п.). Наприклад, торкнувшись хмар, отримуємо 200 очок. Є ще різного роду завдання, виконуючи які, ми будемо удосконалювати гніздо (у ньому птах спить перед початком гри).
 
 
Графіка чудова, все дуже красиво і зі смаком – приємне видовище. Що стосується звуку, то і тут розробники постаралися на славу – ніякої настирливості, грає приємна музика, яка заспокоює. Управляти по пагорбах пташкою легко, до того ж гра обов'язково підкаже, як саме це робити.
 
Все б добре, от тільки немає підтримки Retina-дисплея і Game Center. В іншому Tiny Wings – це відмінна, позитивна гра, яка здатна не тільки надовго затягнути, а й подарувати масу позитивних емоцій.
 
Посилання в App Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *