iPad 3 вилетів з Китаю в США

Автор | 26 Лютого, 2012
ipad 3
Земля повниться цікавими людьми, а засоби масової інформації – всюдисущими фотокореспондентами. Китайські мисливці за сенсацією пройшли шлях від складу заводу Foxconn до злітного поля, винюхуючи секрети. І знайшли те, що шукали – вантаж з надзвичайно високим ступенем охорони.

 
За інформацією з супровідних документів, перші поставки датовані 26 лютого і пунктами призначення вказані три найбільші аеропорти США. Наша компанія почала здійснювати завантаження високосекретного вантажу. Власник вкрай вимогливий до безпеки. З метою запобігання викрадення вантажу в аеропорту, перебування його на території аеровокзалу зведено до мінімуму. Від нас вимагали запланувати всі літаки з 26 лютого до 9 березня. – Коментатор китайського сайту apple.pro
 
Якщо цей вантаж є саме iPad 3, як про це пишуть західні ЗМІ, то остання партія готового продукту прибуде в Штати через два дні після запланованої дати презентації гаджета. І хоча Apple ще не розіслала офіційні запрошення на захід, світова громадськість в нетерпінні совається на стільцях, готуючись побачити девайс саме 7 березня.
 
via http://www.iphones.ru

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *