iPocket Watch: кишеньковий годинник з iPod nano

Автор | 26 Лютого, 2012

Сенсорний iPod nano, ймовірно, вже обійшов за популярністю інші покоління цієї моделі завдяки незвичайній ідеї використання його в якості годинника. Для цього використовуються спеціальні ремінці, які захлинаючись роблять всі, кому не лінь – від відомих виробників до дрібних китайських майстрів. Гумові ремінці, шкіряні , алюмінієві, пластикові – ніхто не здогадався зробити щось оригінальне. Щось, що буде новим на перенасиченому ринку аксесуарів для iPod nano. Ніхто, крім молодого австралійського дизайнера Едвіна Конана (Edwin Conan).

Юне обдарування, яке проживає в Мельбурні, придумало нову ідею носіння мініатюрного плеєра від Apple. «Чому гаджет потрібно використовувати як тільки як наручниий годинник, коли є ще класичні кишенькові?» – Подумав Едвін і зробив симпатичний кейс з авіаційного алюмінію з вушком на верхній частині, куди протягується 30-сантиметровий ланцюжок.

 

Всього є три варіанти кишенькових годинників iPocket Watch. Всі накладки дозволяють без будь-яких труднощів дістатися до головних елементів управління та  док-коннектора, а їх задня частина повністю відкриває кліпсу, якою кишенькові nano-годинники можна прикріпити до одягу.

 

 Перша і друга моделі iPocket Watch відрізняються лише формою віконця-циферблата. Чохол з круглим віконцем відрізняється від такого з квадратним лише неможливістю тапа по деяким меню, які знаходяться по краях екрану. Основні жести для управління плеєром чудово працюють на обох моделях. Є, до речі, і третій варіант iPocketWatch, який відсутній на фотографіях. Його відмінна риса – чорний колір корпусу і вища ціна.

 Едвін Конан поки що зробив лише одну копію iPocket Watch і розмістив рекламну сторінку на сайті Pozible , Аналогу Kickstarter. Йому необхідно зібрати 6000 доларів США, щоб почати виробництво свого годинника. iPocket Watch можна купити вже зараз за ціною в $39, і якщо вищеозвучена сума з трьома нулями буде зібрана, ви отримаєте свою копію алюмінієвої накладки. 

 


 

Доречі, радимо завітати  в якісний каталог  Apple киев сайт,  на якому  можна ознайомитися з найпопулярнішими сайтами київської області, а також почитати чи навіть додати коментарі та відгуки до офіційного сайту компанії Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *