Український майстер увічнив творця Apple в автозапчастинах

Автор | 25 Лютого, 2012

Одеський скульптор Кирил Максименко зібрав з автозапчастин двометрову скульптуру, присвячену пам'яті засновника компанії Apple і винахідника iPhone, iPod, iPad Стіва Джобса. Хто такий Стів, Кирил  Максименко не знав до його смерті. Тоді близький друг скульптора Максим Добрусев порадив майстру зібрати з металобрухту будь-що в пам'ять про велику людину.

 

 

"Я почав шукати, переглянув сотню відео з Джобсом і вирішив, що в скульптурі повинна фігурувати рука, бо Джобс дуже багато жестикулював. Спочатку я зробив ескіз руки, яка тримає яблуко, а потім переосмислив і вирішив зобразити руку, всередині якої яблуко", – розповідає Кирил.

 

 До роботи він приступив 4 місяці тому в своїй майстерні – приміщенні занедбаного промзаводу. Ескіз руки одеситу намалювала його дівчина-художник. По ньому автор зібрав каркас з арматури, а після почав потихеньку обшивати його деталями.

 Головними витратними матеріалами, за традицією, стали автозапчастини – свічки, підшипники, шестерні, гайки, колодки, велозапчастин і навіть … сокиру. В результаті вийшла двометрова рука, в якій, з одного боку, просвічується серце, а з іншого – фірмовий знак компанії Apple – яблучко.

 

 Кирил презентував своє творіння на виставці 24 лютого, в день народження Стіва Джобса. Скульптор-новатор сподівається, що "Рука Джобса" влаштується в центрі міста або біля одеського Політеху.

 

via http://news.tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *