[Ігри] Saving Yello — врятуй рибку!

Автор | 23 Лютого, 2012
Останнім часом все більше розробників випускають чудові аркади для iOS які настільки популярні серед користувачів. У грі під назвою Saving Yello від студії розробників Tactile Entertainment і реалізованої компанією Dreamfab,  гравцеві потрібно допомогти нещасній рибці дістатися до акваріума, з якого її безцеремонно витягнув 7-річний власник цієї самої рибки. Ця аркада практично відразу пробралася в ТОП-40 американського App Store і завоювала своє місце в серцях величезної кількості користувачів айГаджетів. 

 
 
Переміщення по рівню в Saving Yello реалізовано досить забавно. Для того, щоб перемістити рибку, необхідно схопити її за хвіст, після чого вона полетить. По дорозі до акваріума вам зустрінеться величезна кількість найрізноманітніших перешкод, що дозволяють урізноманітнити й без того цікавий геймплей. Saving Yello відрізняється хорошою фізичною моделлю, за рахунок якої грати в неї неймовірно цікаво.
 
 
У Saving Yello зручне управління, яке орієнтоване на гравців різного віку. Хочеться віддати належне розробникам – графіка в грі радує око, а анімація рибки і різних геймплейних елементів просто на висоті. Для успішного проходження рівня гравцеві також необхідно збирати деякі бонуси, що з'являються на рівні. 
 
У грі вас чекає рівнів 40, але цілком можливо, що розробники будуть випускати додаткові левел-паки найближчим часом. Крім цього, будь-який гравець може розблокувати всі бонуси на рівнях за допомогою покупок в In-App Purchase, проте навряд чи хтось буде використовувати цю функцію.
 
Збереження Saving Yello задалися метою створити захоплюючу аркаду, з оригінальним геймплеєм, деякі елементи якого можуть бути запозичені в популярних ігрових проектів. З цим завданням вони безумовно впоралися, але завдяки талановитій команді розробників на світ з'явилася захоплююча аркада, яка сподобається практично всім власникам айГаджетів.
 
Назва: Saving Yello
Видавець / розробник: dreamfab GmbH
© 2011 dreamfab GmbH & Ко КГ 
Ціна: $ 0.99 
Посилання на гру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *