iPad 3 буде товщим, ніж iPad 2?

Автор | 21 Лютого, 2012
ipad 3
Блогери з MICGadget підсумовували всі чутки, які пов'язані з новим поколінням iPad, і провели порівняльний аналіз між задньою панеллю iPad 2 і тим, що за їх твердженням, є задньою панеллю iPad 3. В результаті порівняння вдалося встановити, що нова модель планшета буде на міліметри товщі другого покоління – від 1 до 1,5. Чому ця різниця є не постійною, а "плаваючою"? Читаємо далі. 

 
Блогери стверджують, що різниця в товщині залежить від того, з якого кінця проводити вимірювання. За словами автора, корпус нового iPad, подібно одному з "концептів" iPhone 5, фотографії яких встигли заполонити мережу, буде більш товстим зверху і більш тонким знизу. Таким чином, в тому місці, де користувач буде тримати пристрій, воно буде тонше на дотик. Крім того, хоча цього не видно на фото, джерела стверджують, що новий iPad буде мати більш вузьку рамку, ніж попередня модель. По ідеї, при збережених розмірах корпуса таке рішення має означати збільшення корисної площі екрана. Як кажуть, поживемо – побачимо.
 
 
Джерела MIC також натякають на те, що iPad 3 матиме збільшену лінзу камери. Це означає, що новий планшет отримає покращену камеру, про дозвіл якої блогери вважають за краще замовчувати. У той же час деякі видання кажуть, що новий iPad отримає задню камеру з роздільною здатністю 8 Мп. Нам це видається малоймовірним, якщо взяти до уваги прагнення Apple, уникати накладення друг на друга аналогічних апаратних характеристик різних пристроїв на базі iOS (у першому поколінні iPad, як ми пам'ятаємо, камери зовсім не було).
 
 
Також ходять чутки, що IPad 3 буде поставлятися з об'ємом пам'яті 16, 32 і чомусь 128 ГБ. Крім того, невпинно повторюється інформація про можливий вихід 7-дюймової версії планшета, так званого "міні IPad". Однак чутки ці з'являються і зникають із завидною регулярністю і до цих пір не одержували ніяких підтверджень.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *