[Ігри] Rollercoaster Extreme – справжні американські гірки!

Автор | 16 Лютого, 2012
iphone ігриЖага до екстриму та адреналіну виривається вперед. Кожен хоче чогось незабутнього і захоплюючого дух. Вашій увазі пропонується нова гра Rollercoaster Extreme, яка виконає подібні ваші бажання в мить. Прекрасна графіка виконана в 3D форматі, яка як раз до речі для такої гри. Якісний, унікальний 3D звук, який залишить вам лише позитивні емоції та море різних ефектів, які додадуть вам реалістичність і бурю емоцій.
 
 

 
 
 
Молодий екстримал Джон, в пошуках адреналіну вирішив побудувати супер-атракціон і отримати свою дозу. Отримаєш ти свою дозу адреналіну і глотнеш порцію повітря, що летить на тебе –  чи залишишся без вражень вирішувати вам! Ваше завдання – збирати значки, які будуть надавати вам швидкість. Чим більше значків ви зберете, тим швидше ви будете їхати! Не забувайте, що доїхати до фінішу вам потрібно за певний час, тому, вам потрібно дуже постаратися. Але не все так просто, адже по шляху зустрічаються пастки і перепони, які вам потрібно пройти. Залишайтеся в живих і отримаєте масу задоволення!
 
У грі лише один режим: Кар'єра. В Кар'єрі є чотири локації, в кожній з яких по двадцять місій, які вам потрібно буде пройти. З кожним рівнем складність гри збільшується, а час зменшується. Постарайтеся доїхати вчасно і набрати потрібну кількість очок, адже без цього ви не зможете відкрити нову місію. Наберіть якомога більше очок і потрапте в дошку рекордів, в яку записані кращі рекорди гравців.
 
 
Управління в грі легке. Вам потрібно натискати Вправо / Вліво, в залежності від знаходження значків, і збирати свої коштовності. Так само вам доведеться долати перешкоди, які будуть заважати вам в проходженні.
 
 
Гра підходить кожному, не важливо, молодому ти чи старому. Пройдіть гру і отримайте масу задоволення і звання «Майстер екстриму»!
 
Посилання на завантаження гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *