iCelsius Pro перетворить iPhone на термометр

Автор | 15 Лютого, 2012

 

Не довіряєте прогнозом на сайті погоди? Портативні пристрої компанії Apple, тепер можуть перетворюватися в цифрові термометри і видавати точну інформацію про температуру в режимі реального часу, де б ви не знаходилися.
 
iCelsius Pro – компактна насадка для iPhone, iPad або iPod Touch, яка забезпечує точне вимірювання температури в діапазоні від -30 до +150 градусів по Цельсію і тому може бути використана не тільки в якості переносного термометра, а й для інших цілей. Наприклад, новинка може вимірювати температуру води для купання дитини або рідких інгредієнтів для приготування їжі. У разі необхідності пристрій також здатне замінити дорогі промислові датчики, не поступаючись їм по точності показань.

 
iCelsius Pro працює в зв'язці з додатком з App Store, який доступний для безкоштовного завантаження. Він дозволяє переглядати показники температури, створювати графіки і відправляти їх по електронній пошті. Користувач також може встановити спеціальний сигнал, який спрацює в той момент, коли температура вийде за встановлену межу.
 
У звичайному термометрі використовується ртуть або спирт. iCelsius Pro же реагує на зміну температури завдяки сталевому наконечнику з нержавіючої сталі, який справляється зі своїм завданням набагато швидше, ніж будь-яка рідина.
 
Продукт надійшов у продаж в західні інтернет-магазини за ціною $54,99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *