Картонний тримач Weltunit для iOS-пристроїв

Автор | 14 Лютого, 2012

Останнім часом великі технологічні компанії приділяють досить багато уваги поновлюваним джерелам енергії та екологічності продукції, що випускається. Прагнення до відновлення екологічного балансу призвело до масового виробництва електромобілів і гібридів, що частково допомогло скоротити споживання природних ресурсів. Напевно ті, хто зацікавлений у купівлі електрифікованих транспортних засобів, не відмовляться від можливості стати власником тримача для мобільних пристроїв Apple, виготовленого з відновлюваних матеріалів.

 

 
Якщо ви зловили себе на такій думці, то, можливо, ваша увага залучить новий проект берлінської дизайн-студії Weltunit. Хлопці не стали винаходити велосипед і як матеріал для аксесуара вибрали звичайний картон. Максимальну точність підгону під розміри IPad 2, iPhone 3GS, iPhone 4 і iPhone 4S вдалося досягти за рахунок використання лазерного ножа.
 
Тому перед тим як викидати непотрібний папір, зупиніться і подумайте, скільки з нього могло б вийти придатних для використання аксесуарів. Можливо, на сайті Weltunit ви знайдете для себе корисну інформацію.
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *