Cydia українською мовою!

Автор | 12 Лютого, 2012

Багато дослідників Apple iPhone вивчають розширені можливості телефону задаються питанням – «Як українізувати Cydia?» На жаль, в налаштуваннях програми Cydia не можна вибрати українську мову, інтерфейс встановленої програми підтримує лише англійську. Тому користувачам доводиться займатися перекладом значення тієї чи іншої кнопки перед натисканням.

Існує кілька способів українізації Cydia, сьогодні ми розглянемо один із способів.

Для роботи над перекладом інтерфейсу нам знадобляться два файли:

1. Файловий менеджер iFunBox

2. Архів з перекладеними мовними файлами Ukrainian.lproj.zip

 

Хід роботи:

1. Скачуємо обидва файли та розпаковуємо.

2. Підключаємо наш джейбрекнутий девайс до комп'ютера.

3. Запускаємо раніше скачану та розпаковану програму iFunBox.

4. В ній ми вибираємо наш девайс та заходимо в файлову систему по наступній адресі (у лівій панелі): Raw File System / var / stash / Applications.pwn / Cydia 

5. Перетягуємо (або копіюємо) папку Ukrainian.lproj з розпакованого аріхву Ukrainian.lproj.zip в файловий менеджер iFunBox.

6. В результаті в файловій системі девайса повинен з'явитися наступний шлях Raw File System / var / stash / Applications.pwn / Cydia / Ukrainian.lproj /   в якому і знаходяться два наші файли  з перекладеним мовним інтерфейсом. 

7. Відключаємо ваш девайс від комп'ютера.

8. Запускаємо Cydia.

 

Я записав коротке відео, на якому зображено основний зміст роботи:

 

Вуаля, а ось і результат:

 

 

Хочу додати, що всі дії, які я описав вище ніяким чином не повинні вплинути на загальну роботу вашого iPhone чи iPod. Звичайно, якщо ви не зробите чогось лишнього:)

 

На момент написання статті файли з перекладом були відправлені в найбільший репозиторій Cydia – BiggBoss. Зараз чекаю на перевірку та публікацію перекладу в роділі Локалізації. Тож сподіваюся, що скоро буде радісна новина з адресою на пакет з українізацією для автоматичного встановлення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *