[Ігри] Весела ферма 3 HD

Автор | 12 Лютого, 2012

весела ферма 3Вважаєш себе експертом в садово-городніх справах? Тоді спробуй подбати відразу про п'ять екзотичних ферм в одній грі! Підніми запущені господарства відразу на п'яти континентах і стань президентом фермерського союзу!

 Дай волю пальцяv і перевір свою господарську жилку в 95 ігрових рівнях на крижаних просторах Південного полюса, родючих землях Росії, в пилу Дикого Заходу і вологих африканських джунглях. Розводь рідкісних кумедних тварин, таких як моржі, пінгвіни і лами, і захищай свої ферми від лютих ягуарів, левів і ведмедів! Злови підступних хижаків, одягни в карнавальні костюми і продай на ринку в три рази дорожче. Займайся інноваційним землеробством і тваринництвом, збирай і продавай товари, закуповувуй нове обладнання, покращуй свої фабрики і заводи – вироби свою унікальну бізнес-стратегію. Підключайся до інтерактивного ігрового центру і змагайся з друзями за звання кращого віртуального фермера!

Особливості гри:
◇ 95 рівнів на п'яти континентах
◇ 30 тварин, включаючи п'ять хижаків
◇ 33 продукту виробництва
◇ 17 будівель і транспортних засобів
◇ 16 нагород і досягнень
◇ Підтримка Game Center
◇ Підтримка OpenFeint

 

 

Рік випуску: 2011 (оновлення 20.12.2011)
Версія: 1.1
Розмір: 64.44 MB
Розробник: Alawar Entertainment, Inc
Вимоги: iPad iOS 4.2 і вище
Мова інтерфейсу: Російська, Китайська, Нідерландська, Англійська, Французька, німецька, італійська, японська, корейська, португальська, іспанська, шведська

Завантажити з iTunes: Весела ферма 3 HD

Ціна: $3,99

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *