[Ігри] DOOM II RPG – згадаємо старі часі!

Автор | 12 Лютого, 2012

doom 2 iphone ipa

Пекло повернулося! Підготуйтеся до DOOM II RPG для iPhone, продовження ігрового хіта Doom RPG. Сили Пекла вторглися в наш вимір ще раз і тільки ви можете зупинити їх на шляху до завоювання Землі! Сигнал лиха викликає вашу команду на Union Aerospace Corporation на Earth's Moon, але ви опинилися не готові для того, що чекало на вас. Сили самого Пекла захопили станцію і її жителів! Зомбі і демонічні монстри бродили по залах, вбиваючи всіх, хто вставав на їхньому шляху. Ваша команда була знищена. Вчені, які були з вами, зговорилися проти вас. На вас почали полювати з усіх сторін. Тепер, ви повинні боротися, щоб вижити, спробувати зупинити вторгнення і розкрити для всіх жахливу правду.

Доля всього людства під загрозою! Виберіть одного з трьох персонажів і підготуйтеся боротися з ордами смертельних монстрів, таких як Pinky, Cacodemon, and Revenant, Sawcubus і Sentinel! Боріться проти великих босів Cyberdemon, Spider Mastermind, або Pinkinator! Взаємодійте з іншими   живими людьми, щоб отримати інформацію про ваше навколишнє середовище і вирішити загадки, які зустрічаються вам, але остерігайтеся … не всім їм можна довіряти!

Володійте безліччю смертельної зброї, включаючи класичну, таку як супердробовик і BFG, або сильні нові, такі як Holy Water Pistol! Візьміть під свій контроль Sentry Bot, щоб вбивати ваших ворогів на безпечній відстані, або розвідувати небезпечні області! Створіть рівень потужності свого героя через бали досвіду, зароблені, вбиваючи монстрів! Використовуйте Напої Nano, щоб виробити в собі такі здібності, як регенерація здоров'я, недоторканність від вогню, отруєну зброю, або додаткову швидкість!

 

 

Версія: 1.0
Розмір: 60 MB
Прошивка: 2.0 або пізніша версія
Завантажити: DOOM II RPG
Дзеркало

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *