IconSettings – безкоштовна альтернатива SBSettings під iOS 5

Автор | 11 Лютого, 2012

iOS 5 принесла стільки всього, що не переходити на неї можна тільки з однієї причини – через відсутність відв'язаної джейлбрейка. RetinaPad , iFile , Display Recorder (який ваш покірний слуга все лінується оглядати), SBSettings – любителям "втечі з в'язниці" нелегко відмовитися від усіх цих утиліт. Втім, для останньої з них є гідна, хоч і не повнофункціональна заміна.

Сервіс IconSettings створює на вашому Springboard ярлики для різних параметрів з Налаштувань. Список ярликів з посиланнями доступний за адресою http://iphoneza.co.za/IconSettings/. У версії 2.2 ярлики створюються за допомогою вбудованого в iOS 5 механізму .Mobileconfig. Ви вибираєте часто використовувану функцію, погоджуєтесь на установку профілю і – користуєтеся ярликом як вам заманеться:

 

На тій же сторінці доступні дві "збірки" іконок в різних стилях, але навряд чи вам знадобляться всі з них. Готовий сперечатися, що найпопулярнішими будуть ті, які ви бачите в заголовку огляду. Ярлики піддаються стандартному видаленню хрестиком, але більш коректно позбавлятися від них через меню Настройки → Основні → Профілі.

 Так, в SBSettings можна було включити Bluetooth одним тапом, а тут – тільки двома. Але все ж це краще, ніж шастати по величезному  додатком Налаштування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *