[Ігри] Air Hockey Gold – золотий безкоштовний хокей

Автор | 9 Лютого, 2012
хокей гра айфонНапевно, кожен гравець, який захоплюється настільними іграми на iPhone, знає таку компанію, як Acceleroto. Ви можете і не любити настільні ігри, але одну з ігор цієї компанії ви точно знаєте. Air Hockey Gold посіла перше місце серед ігор подібного жанру. Стильне оформлення, прекрасна 3D графіка і захоплюючі анімації, змушують вас зануритися на справжню професійну гру. Дуже порадує вас звук, в якому ви почуєте тільки те, що чуєте при справжній грі. Всі стуки, удари і ковзання чуються і бачаться як у справжній грі.

 
Air Hockey Gold надає вам унікальну можливість: грати відразу з двома повітряними шайбами. Такої функції не було ще ніде. Перед грою вам потрібно вибрати колір шайби, колір ручки і поле, на якому ви зможете грати. Так само для вас створені декілька варіантів гри: WiFi, Internet, 1vs1 і Bluetooth. Через WiFi і Internet ви можете грати з іншим гравцем з будь-якої точки світу. Так само, можна дивитися таблицю рекордів і ТОП-10 кращих гравців. Нова для гри такого жанру функція 1vs1 дозволяє вам грати вдвох або навіть цілої компанією, на одній ігровій приставці. Так само можна грати з одним по Bluetooth, який зовсім не гальмує процес гри.
 
 
 
Управління в грі дуже легке. Торкніться зручнішим пальцем ручку і керуйте їй, не даючи повітряним кулям потрапити у ваші ворота. Робіть комбінації, шукайте слабкі місця противника і перемагайте, потрапивши в ТОП-10 гравців. Гра нічим не відрізняється від справжньої в плані правил, тому про них ми говорити не будемо.
 
 
Грайте в найкращу настільну гру у всьому і отримуйте справжню насолоду. Потрапте в ТОП-10 і розрекламуєте не тільки себе, але і свою країну!
 
Посилання для скачування: Air Hockey Gold

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *