Tweetbot – популярний твіттер-клієнт тепер і на iPad

Автор | 9 Лютого, 2012
Вчора твіттер-клієнт Tweetbot отримав велике оновлення і підріс до 2-ої версії. І без того популярний додаток, який отримав безліч заслужених нагород, тепер має ще більше корисних нововведень і доробок інтерфейсу. З основного можна відзначити перероблені  Direct Messages, автооновлення, підтримка сервісу Readability, ряд змін до Timeline. Повний список змін ви можете прочитати в блозі розробників .

 
Оновлення Tweetbot тут же отримало безліч позитивних відгуків від користувачів, а так же побажань випустити версію для iPad. В Tapbot, мабуть, здогадувалися про це заздалегідь і приготували відмінний сюрприз. Слідом за інформацією про оновлення версії для iPhone, в блозі розробника з'явилося багатозначне «One more thing … Something goes here.», Так Tweetbot став доступний для власників iPad. 
 
 
На жаль, програма не стала універсальною, і за Tweetbot для iPad вам доведеться викласти додатково 2,99 $. Спробуємо розібратися, наскільки вдалою вийшла версія для iPad і чи варто витрачати на неї гроші.
 
 
У першу чергу поговоримо про зовнішній вигляд програми. Колірна гамма і інтерфейс частково повторюють ідеї iPhone версії, але, зрозуміло, з урахуванням більшої діагоналі екрану дизайн програми відрізняється. Колірна гамма і елементи інтерфейсу на любителя, особисто я поки не вирішив чи подобається мені те, як виглядає Tweetbot. У плані зовнішнього вигляду я все ж віддав би перевагу офіційному клієнту, хоч і не вважаю його ідеальним.
 
 
Якщо говорити про функціональність, то тут Tweetbot значно перевершує офіційний клієнт. У першу чергу хочеться сказати про підтримку Readability у вбудованому браузері. Ви можете самі обирати, який режим перегляду буде включений за замовчуванням, для цього у верхньому барі вбудованого браузера є відповідний перемикач. Як мінімум заради цієї функції я готовий відмовитися від офіційного клієнта на користь Tweetbot.
 
 
Мені дуже сподобалося, що в стрічці вже відображаються невеликі превью картинок з підтримуваних сервісів. Натисканням можна відкрити будь-яку з них, повторне натискання поверне зображення на місце, в маленьке прев'ю. Крім цього стрічка виглядає вельми привабливо завдяки тому, що всі інструменти для роботи з твітами приховані. Для того, щоб зробити ретвіт, додати до обраного та інші дії, достатньо натиснути на твіт і відкриється додаткова панелька. Це зручно і не перевантажує інтерфейс.
 
Ще одним безперечним достоїнством додатка є окрема вкладка з інформацією про ретвіти.
 
Розробники приділили багато уваги дрібницям, завдяки яким робота з додатком стає дуже приємною. Ви можете налаштовувати дію для потрійного натискання, наприклад ретвіт, переклад або додати в обране. Проведіть пальцем по твітах  і відкриється вкладка з усіма відгуками. Ви можете налаштовувати формат дати, відображення імен, оповіщення про події та формат цитат.
 
Як ви могли вже здогадатися, налаштувань в Tweetbot досить багато. Найбільш корисними я вважаю вибір розміру шрифту, можливість відключення невикористовуваних пунктів меню, наприклад, якщо я не користуюся функцією «Mute Filters», її можна відключити.
 
Крім цього розробники передбачили широкі можливості щодо вибору сервісів для скорочення посилань і відправки медіафайлів. Є підтримка чотирьох Read Later сервісів, а також  синхронізація з іншими клієнтами за допомогою сервісу Tweet Marker. До речі, якщо вам не дуже подобається Readability, але все ж хочеться переглядати оптимізовані сторінки, ви можете вибрати в якості заміни Google Mobilizer або Instapaper.
 
Єдине, що мені не сподобалося в Tweetbot – це встановлене час оновлення. Стрічка буде оновлюватися кожні п'ять хвилин, або вручну. Я б вважав за краще мати можливість зменшувати або збільшувати інтервал оновлення, можливо в нових версіях це буде додано. В цілому ж, Tweetbot для iPad – мені сподобався, особливо завдяки гнучким настроюванням і оптимізованому перегляду веб-сторінок. Це гідна альтернатива як офіційному клієнтові, так і багатьом додаткам сторонніх розробників.
 
Завантажити в App Store

via http://macradar.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *