[Ігри] Lucky Birds: розкидуємо пташок по гніздам

Автор | 6 Лютого, 2012
Пташки правлять світом! На цей раз розробники (компанія Articul Media ) пропонують нам розсадити пташок по гніздам до настання темряви.
Щасливі пташки насолоджуються життям, сидячи на проводах і гріючись на сонечку. Їхнє єдине завдання – потрапити в своє гніздечко до настання темряви. Але це не так просто.
 

 
Новая игра Lucky Birds
 
По-перше, для того, щоб з дроту потрапити на сідало потрібно точно прицілитися. По-друге, кількість ходів-стрибків обмежена. Як тільки закінчиться дана вам кількість ходів, настане ніч і від пташок залишаться тільки пір'ячко.
 
Lucky Birds: раскидываем птичек по гнёздам
 
 
На перших рівнях розкидати пташок по гнізд досить легко. Головне – точний приціл. Але вже з четвертого рівня для пташок з'являються нові перешкоди і проблеми.
 
Що заважає безтурботним пташкам швидко потрапити в гніздечко:
 
– Старі дроти, на них не можна сідати більше трьох разів; 
– Різні перешкоди (вони можуть бути статичними і динамічними); 
– Дроти під напругою – на них взагалі приземлятися не можна; 
– На проводі може виявитися агресивна пташка, тоді інші не зможуть знаходитися поряд.
 
игры для iPhone
 
По ходу гри пташкам також трапляються різноманітні бонуси. Зібравши потрібну кількість бонусів, ви зможете відкрити наступний глобальний рівень.
 
Мені сподобалася графіка в грі: вона світла і мультяшна. Дуже тішить міміка пташок: по кожній видно свій особливий характер.
 
прикольные игрушки для iPhone
 
У грі потрібно не тільки точно прицілитися, але використовувати логіку: обдумувати ходи, кількість стрибків по старим проводам, особливо складно це робити, коли на одному з дротів знаходиться зла пташка, яка нахабним чином зіштовхує всіх інших.
 
Маленька підказка: щоб скинути пташку з дроту вниз, потрібно потягнути за сам провід вгору. Я не відразу це зрозумів і дуже довго не могла відправити одну з пташок в гніздо.
 
Я поки дійшов тільки до 15 рівня в розділі «Перші гнізда», так що мені доведеться пройти ще багато приємних хвилин в суспільстві щасливих пташок!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *