Калібрування кнопки Home в iPhone, iPad і iPod touch

Автор | 6 Лютого, 2012

З часом у більшості власників iOS-пристроїв може виникнути невелика, але досить неприємна проблема з кнопкою Home, яка починає реагувати на натискання через раз. Зазвичай це відбувається не відразу, а приблизно через 1,5-2 року з моменту покупки. 
 
На моєму iPod touch , який справно служить мені ось уже два роки, «млявість» кнопки Home проявилася ще влітку. Особливо дратувала необхідність по 3-4 рази натискати на неї, щоб відобразити на екрані елементи управління плеєром і перемкнути пісню. На щастя, існує елегантний спосіб, що дозволяє мобільної операційної системи відкалібрувати кнопку Home з урахуванням її «фізичної неповноцінності».

 
Описана нижче послідовність дій була знайдено авторами блогу iDonwloadBlog і навряд чи багато хто про неї знають. Після виконання цього трюку ви швидше за все помітите, що iOS стала краще реагувати на натискання кнопки Home під час активної роботи з мобільним гаджетом.
 
Процес калібрування складається з декількох простих кроків:
 
  • Для початку вам потрібно запустити будь-який додаток, який вбудовано в iOS за замовчуванням. Наприклад, Погода, Акції, Годинники і так далі.
  • Як тільки додаток відкриється, натисніть і утримуйте кнопку Power до тих пір, поки не з'явиться знайомий слайдер «Вимкнути» («Slide to power off»), призначений для виключення смартфона, але не чіпайте цей слайдер.
  • Тепер затисніть на 10-12 секунд кнопку Home, в результаті чого запущений вбудований додаток повинен примусово завершити свою роботу.

 

От і все! Відтепер єдина кнопка на лицьовій панелі вашого iPhone, iPad і iPod touch повинна реагувати на натискання так, як і після покупки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *