[Програми] VLC Media Player для iPhone

Автор | 5 Лютого, 2012

Надпопулярний багатоплатформовий плеєр VLC Media Player, здатний відтворювати відео в практично будь-якому форматі, доступний для смартфонів iPhone і плеєрів iPod Touch. Були зроблені деякі оновлення для iPad 2, який став першим "яблучним" пристроєм з підтримкою VLC. З сьогоднішнього дня додані інші.

 Додаток програє DivX і XVid файли плавно навіть на високих (2500 кбіт / с) швидкостях потоку. Багато які ТВ-серіали, які поширюються через торрент-мережі, закодовані в DivX і відмінно підходять для перегляду новим плеєром. Завантажити відео використовує вбудовану систему управління файлами iTunes і здійснюється через закладку "Додатки".

 Тепер вам не потрібно синхронізувати iPhone з iTunes, якщо ви хочете видалити фільм. Завдяки можливостям прошивки iOS ви можете відправляти файли DivX і FLV, які знайшли в мережі, за допомогою браузера Safari, прямо в  VLC, щоб потім відтворити його. 

 За словами розробників, їх версія 1.1.0 стала в цілому швидша і стабільніша, хоча деякі недоробки ще залишилися. Наприклад, до цих пір не підтримуються формати MPG і WMV, але думаю, що це справа часу.

VLC Media Player наразі не доступний в App Store через порушення деяких правил, але всеодно ви можете завантажити програму абсолютно безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *