[Ігри] Angry Gran – сємки є?

Автор | 1 Лютого, 2012
Angry-Gran скачать
Сьогодні ми познайомимося, на мою скромну і ненав'язливого думку, з грою, назаслуженно потрапила в Top-10 App Store. Назва її – Angry Gran. У грі вам треба ходити «бабулькою-скінхедом» і займатися відповідними справами.

 
Відразу після запуску гра люб'язно вітає нас великим рекламним блоком в лівому нижньому кутку, що миттєво зіпсувало моє перше враження, але я списав на безкоштовність ігри та продовжив. На цьому екрані можна отримати пенсію в розмірі до 1000 доларів за замовчуванням (в подальшому це число можна збільшити), переглянути статистику, подивитися досягнення та лідерів серед друзів в Game Center (я здивувався, що це підтримує Game Center) і почати гру. 
 
IMG_0420
 
При натисканні на Play ми бачимо ту саму «Бабуську-гопника», прокачування сили, знижки та відновлення і стенд для покупки предметів і зброї. Також є кнопка More Cash, при натисканні на яку і без того «нежадібні» розробники дозволять вам купити ігрову валюту за реальні гроші. Я про прокачування взагалі мовчу, все можна проходити і без неї, гра по суті, представляє з себе простий заробіток грошей. У грі, звичайно, багато зброї, але крім цього купити виходить нічого. До речі, розробники ще не наїлися і вставили рекламний блок і тут, тепер правда зверху.
 
IMG_0421
 
 
Натискаємо Play і спробуємо все-таки пограти в це «творіння». Заздалегідь хочу порадувати вас: «щедрі і нежадібні» розробники не прибрали рекламний блок і під час ігрового процесу, він точно також залишився у верхньому правому куті. Бабуся йде сама, ваше завдання тільки затримувати палець в будь-якому місці екрану і відпускати його, коли необхідно вдарити. У грі треба бити всіх і вся, крім поліцейських, якщо вдарити їх, то бабуся деякий час буде «безпалевно» маскуватися, а потім ви продовжить скінхедство. Навіть не знаю, що ще сказати, просто бийте всіх. Смітники і водонапірні стовпи теж носять із собою гаманці – це ж нормально. Якщо ви б'єте «в нікуди», то бабуся різко отримує травму і їде якийсь проміжок карти на інвалідному візку або в неї просто болить спина.
 
IMG_0414
 
 
А тепер я б хотів дещо вам пояснити. Я думаю, всі вже помітили жахливу якість скріншотів і вже готові на всю кричати «автора на мило». Але поспішаю вас засмутити (або порадувати), що я тут ні при чому. Справа в тому, що гра настільки «оптимізована під retina екрани» що здається набагато гірше, ніж є насправді. Проблемою є лише одне – людське око, який моторошно спотворює картинку криві руки розробників, які просто полінувалися зробити нормальну графіку і гру. Так от, крім реклами ми отримуємо жахливу якість картинки, нечитаний текст і флешовую анімацію. До речі, ця іграшка і є портом з Flash-версії, що пояснює дуже й дуже багато.
 
IMG_0423
 
 
Якщо ви думаєте, що я просто ображаю авторів програми або намагаюся довести вам, що гра погана, то це не так. Щоб не розводити спорів, хочу сказати, що це все моя суб'єктивна думка, і ніхто не заважає вам безкоштовно завантажити гру з App Store і перевірити все, так би мовити, «на власній шкурі». А крім графіки в ній присутній музичний супровід, який набрид  мені вже на шостій хвилині гри. В цілому, додатком я дуже незадоволений і не бачу приводів завантажувати його взагалі. Єдине, що в ній гарний, це безкоштовність.
 
 
Назва: Angry Gran 
Видавець / розробник: AceViral.com 
Ціна: Безкоштовно 
Посилання: App Store
 
via http://www.appleinsider.ru/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *