Як вирізати карту MicroSIM для iPhone 4(S) і iPad 3G

Автор | 27 Січня, 2012
Изображение
 
Найчастіше користувачі новеньких iPhone 4S або iPad 3G задаються питанням: "Як же правильно вирізати microSIM зі своєї сім-карти і не порушити її функціонал?"
 
Спробуємо відповісти на це питання в нашій статті.

 
SIM-картки різних операторів можуть зовні відрізнятися по малюнку мікрочіпа (контактної площадки) і розміром мікрочіпа. Але технічно використовується 6 контактів сім-карти, розташованих по 3 в 2 ряди паралельно. Зазвичай такі контакти виділяються подряпинами після декількох разів установки в телефон. Таким чином можна визначити, які саме з контактів мікрочіпа сім-картки необхідно зберегти в цілісності.
 
Якщо SIM-карта має 8 контактів (по 4 в 2 ряди), крайній ряд слід обрізати, не боячись зашкодити мікрочіп. Схема правильного вирізання 6-контактів сім-карти нічим не відрізняється від вирізання 8-контактної. Сама схема наведена нижче.
 
Увага! 
Обрізати краю сім-карти слід гострими прямими ножицями. При вирізуванні сім-карту необхідно прикладати до одного з лез ножиць, щоб уникнути зсуву, нерівностей і, головне, перегину карти.
 
Зручніше за все починати вирізання з лівої частини (щодо розташування малюнка нижче). Потім правою і, нарешті, верхньої та нижньої.
 
Инструкция вырезания MicroSIM для iPhone 4 и iPad 3G
 
 
 
Покрокова інструкція:


Изображение
 
 ИзображениеИзображение
 Изображение
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *