Співробітник Foxconn: iPhone 5 готові до серійного виробництва

Автор | 25 Січня, 2012
Работа над iPhone
Відомий ресурс 9to5Mac.com поділився зі своїми читачами радісною новиною. Як повідомляється в одній з останніх заміток ресурсу, з якогось «надійного джерела в Foxconn в Китаї» стало відомо про те, що iPhone 5 вже готовий до запуску з серійне виробництво. У замітці є натяк на те, що новий iPhone може отримати нове ім'я, оскільки про iPhone 5 буквально сказано «as it is currently being called» («як його зараз називають"). З посиланням на той же «джерело» повідомляється, що є кілька зразків новинки, які злегка відрізняються один від одного, тому в даний час важко сказати, який з них буде в кінцевому підсумку запущений у виробництво.

Втім, деякі технічні деталі в рівній мірі відносяться до всіх зразках:
 
– Дисплей з діагоналлю більше 4 дюймів від LG (або принаймні частина дисплеїв від LG). 
– Телефон не буде клиноподібним і стане характеризуватися однаковою товщиною на всьому протязі свого корпусу. 
– Новинка стане довшою і ширшою. 
– Форм-фактор жодного зі зразків не подібний форм-фактору iPhone 4/4S. 
– Жоден із зразків не є остаточною версією.
 
Раніше інформація про те, що новинка не буде клиноподібною (тобто звужується) і стане володіти чотиридюймовим дисплеєм вже надходила зі сторінок ресурсу iLounge. Так що ця інформація не зовсім нова. Цікаво відзначити, що iPhone 4S був готовий до запуску в серійне виробництво тільки пізньою весною 2011 року. Якщо виходити з того, що iPhone 5 буде готовий до анонсу через ті ж п'ять місяців, що і його попередник, то можна припустити, що новинка буде представлена ​​влітку, можливо в ході WWDC.
 
У будь-якому випадку, нового iPhone чекати ще досить довго, навіть якщо це повідомлення відповідає дійсності. Прагнучи довести надійність свого джерела, ресурс 9to5Mac.com зазначив, що з цього ж джерела в минулому році надійшла інформація про те, що iPhone 5 не з'явиться, а замість цього Apple працює над моделлю iPhone 4S. Замітка Сета Вейнтроба (Seth Weintraub), в якій викладена ця інформація носить назву «Foxconn employee tells us that the next iPhone is ready for production, indicates likely summer launch» («Співробітник Foxconn повідомив нам про готовність нового iPhone до запуску в серійне виробництво, що вказує на його появу влітку »). Дана замітка була опублікована ресурсом 9to5mac.com 25 січня 2012.
 
Джерело: 9to5mac.com (Seth Weintraub), Ilounge.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *