Використовуємо Bluetooth-клавіатуру спільно з iPad

Автор | 24 Січня, 2012
Віртуальна клавіатура iPad за розмірами лише трохи поступається Apple Wireless Keyboard. В сучасному світі вже досить таки багато людей, котрі друкують з величезною швидкістю на  iPad. Однак набір тексту з використанням фізичної клавіатури все ще залишається більш зручним. Він дозволяє набирати текст наосліп та ще точніше.

 
 Ось основні переваги використання bluetooth-клавіатури: 
 
Гарячі клавіші 
Ви можете використовувати найбільш поширені клавіатурні поєднання. Наприклад, «Скасувати» (command + z), копіювання (command + c) і вставка (command + c). Використання клавіатури для цих цілей забирає менше часу, ніж тапи по сенсорному екрані.
 
Клавіші зі стрілками 
Редагуючи текст, ви можете використовувати клавіші зі стрілками для більш швидкого і точного розміщення курсу в потрібному місці.
 
Знаки пунктуації, символи і цифри 
Знаки пунктуації, апострофи, дужки, знак плюса і багато інших символи простіше набирати з фізичної клавіатури.
 
Функціональні клавіші 
Клавіші, які відповідають за зміну рівня гучності і яскравості екрану, прекрасно працюють, коли клавіатура підключена і до iPad. Ви навіть можете використовувати кнопки управління відтворенням – пауза, повтор, наступна композиція (F7, F8, F9). Така функціональність підтримується в додатках iPod і Відео.
 
Як підключити Bluetooth-клавіатуру до iPad 
Увімкніть Bluetooth-клавіатуру. Потім на iPad перейдіть в Настройки → Основні → Bluetooth. Увімкніть Bluetooth і зачекайте трохи. У списку повинна з'явиться ваша клавіатура. Тапніть по ній.
 
iPad попросить ввести код-пароль . Відразу після цього клавіатура буде підключена до планшета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *