Твік Cydia виправить проблему з батареєю iPhone 4S

Автор | 23 Січня, 2012
iPhone 4S Battery Fix
 
Всі ми знаємо, що хоча iPhone 4S продовжує добру традицію смартфонів Apple, життя батареї останньої моделі «айфона» залишає бажати кращого. Оновлення iOS 5.0.1, перший патч, повинен був виправити цю проблему (чи жарт, багато користувачів скаржаться на виснаження батареї по 10% на годину), але в більшості випадків оновлення не допомогло.

Останній смартфон від Apple може похвалитися процесором A5, 8-мегапіксельною камерою і милим голосовим асистентом Siri, але жодна з цих особливостей не дає можливість насолодитися повною мірою через слабку батарею. Як виправити проблему з батареєю iPhone 4S?
 
Звичайно, більш ніж імовірно, що проблема в програмному забезпеченні. Команда супергероїв під керівництвом  Тіма Кука обов'язково вирішать проблему до наступної ітерації iOS 5, але ми не можемо чекати так довго.
 
iOS 5
 
Крім того, з тих пір як неприв'язаний джейлбрейк A5 став доступний, дилема між тим, щоб отримати життєздатну батарею і свободу дій, і між тим, щоб залишити iPhone 4S в спокої, вирішується явно не на користь останнього.
 
Твік під назвою iOS 5 Battery Fix (багатообіцяючу назву, чи не так?) Доступний тільки для VIP-користувачів репозиторію Cydia.
VIP-доступ коштує $ 4,99. Звичайно, ви можете почекати безкоштовної альтернативи.
Примітка: на момент написання даної статті хлопці з Redmond Pie ще не перевіряли цей Твік. Стаття розміщена тільки в ознайомчих цілях. Всі ваші дії – на ваш страх і ризик.
 
Джерело: redmondpie.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *