[Софт] Touch Dj 2 – найкращий додаток для DJ

Автор | 23 Січня, 2012
Touch Dj 2 ipa
 
Touch DJ ™ від Amidio Inc є першим і єдиним реальним додатком для ді-джеїв, доступним для iPhone. Унікальний футуристичний, легкий у використанні інтерфейс Touch DJ приносить фантастичні результати, порівнянні з тим, що може бути зроблено з професійним обладнанням, що коштують близько 1000 $. 
 
 
 
 

Традиційно у iPhone і iPod є тільки один звуковий стерео вихід, який розширює можливості використання їх як пристроїв для ді-джеїв. Touch DJ долає це обмеження, пропонуючи інноваційний і унікальний шлях, який не вимагає додаткових навушників для того, щоб прослуховувати треки. Цю технологію називають "візуальним змішуванням" і це має на увазі графічний показ форм хвиль музичних треків поруч. 
 
Touch Dj 2 ipa  
 
Басс партії виявляються і надаються у відмінному від інших частот кольорі, роблячи зведення настільки ж легким як накладка позиції треків і подачі їх так, щоб басові ділянки стали візуально підібраними. Touch DJ не іграшка, це – повністю новий спосіб створити приголомшливі ді-джейські композиції кожного разу, коли вам захочеться. Ви можете торкнутися і відчути свої треки, переміщати їх, закріпити їх петлею і змішати і т.д. 
У додатку Touch DJ реалізовано одночасне програвання кількох композицій. Цей додаток може з легкістю управляти зведенням двох композицій, пропонуючи широкий вибір всіляких настройок. Для початку вечірки буде потрібно тільки iPhone, колонки і спліттер на два канали. Ніякого іншого обладнання! 
Зведення композицій можливе без навушників – звукові доріжки представлені у вигляді двох кольорових смуг з нанесенням бас партій. Важливо, що Touch DJ дозволяє довантажувати ваші композиції з плейлистів iPhone. 
 
 
 
Розмір: 186 MB 
Завантажити: Touch Dj 2
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *