Apple працює над впровадженням п’ятого покоління технології Wi-Fi

Автор | 23 Січня, 2012
Wi-Fi ipohne
 
У поточному році дуже може бути, що Apple інтегрує в нові лінійки своїх продуктів високошвидкісну технологію бездротової передачі даних, повідомляє AppleInsider. Мова йде про стандарт 802.11ac, який здатний забезпечити втричі збільшену продуктивність у порівнянні з нині існуючим 802.11n. 

 
У ньому використовується три радіоканалу для синхронної передачі даних. Пропускна здатність кожного з них становить близько 350 Мбіт / с, а пікова швидкість роботи нового стандарту заявлена ​​на рівні 1,3 Гбіт / с. На практиці ж стараннями компанії Broadcom вдалося досягти швидкості в 1,1 Гбіт / с. Саме вона першою анонсувала відповідний чіпсет на міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2012. Оскільки Broadcom – це основний постачальник мікроконтролерів Wi-Fi для техніки Apple, то досить імовірно, що нові чіпи також будуть використовуватися в майбутніх моделях комп'ютерів Mac і iГаджетов.
 
Передові технології бездротової передачі даних Apple стала просувати в споживчу техніку вже давно. Все почалося з демонстрації технології AirPort на Macworld Expo у липні 1999 року, яку у своїй фірмовій манері провів Стів Джобс. На той момент використовувалося друге покоління стандарту Wi-Fi, 802.11b. Далі були AirPort Extreme і просування IEEE 802.11g в 2003 році, реліз незвичайного аксесуара Time Capsule і поступовий перехід на IEEE 802.11n.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *