[Софт] ExcelContacts – експортуємо контакти без проблем

Автор | 23 Січня, 2012
контакти айфон
 
ExcelContacts не тільки кращий спосіб передати контакти з вашого iPhone без iTunes – це єдиний шлях! Ніяке інший додаток не дозволяє вам так легко управляти найціннішими даними свого iPhone.
 
 
 

 
 
Основні функції програми:
 
1. Оновлюйте та  редагуйте ваші контакти легко і зручно на вашому ПК використовуючи Excel, OpenOffice чи будь-яке інший сумісний з Excel додаток. 
2. ExcelContacts посилає всі ваші контакти з вашого iPhone в зручному файлі електронною поштою, USB, або через веб-сторінку через локальну мережу wifi! Фотографії контактів теж відсилаються! 
3. Ви не повинні ділитися вашими контактами з Yahoo або іншими вебсайтами, щоб отримати резервування даних. Zip-фаайл ExcelContacts містить ВСІ Ваші контакти в зручному, простому форматі. 
4. ExcelContacts захищає вас від проблемних випадків синхронізації iTunes, які можуть видалити ваші контакти, якщо, наприклад, у вас більше немає доступу до обмінного серверу. 
5. Відновлення або зміна контактів в електронній таблиці настільки ж проста як завантаження файлу на ваш телефон через USB, посилка електронною поштою або через мережу. Легше просто не буває. 
6. Ви можете надрукувати копію своїх контактів iPhone. 
7. ExcelContacts підтримує більше 3000 контактів. 
 
ExcelContacts v2.2 .ipa ExcelContacts v2.2 .ipa
 
 
Зручний інтерфейс – з вибором імпорту або експорту, управляється однією кнопкою і потім з'являються покрокові інструкції на екрані, щоб завантажити / вивантажити ваші контакти. 
 
 
У новій версії: 
– Додана можливість "захисту паролем експортованого файлу" 
– Додана особливість, "відправлення експортованих файлів в Dropbox і завантаження імпортованих файлів з Dropbox". 
– Додана підтримка експорту в файл Gmail CSV. 
– Додана підтримка експорту SocialProfiles і колонок RelatedNames. Тепер всі поля контакту крім рінгтона можуть бути експортовані / імпортовані. 
– Додана підтримка витягання файлу Excel з zip архіву.
 
Версія: 2.2 
Розмір: 2.4 Mb 
Прошивка: 3.1.2 або пізніша версія 
Завантажити: ExcelContacts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *