Вийшов повноцінний джейлбрейк для iPhone 4S і iPad 2 з iOS 5.0.1 (для Mac OS)

Автор | 21 Січня, 2012

джейлбрейт iOS 5.0.1

Хакер pod2g нарешті оголосив про те, що їх довгі старання отримали логічне завершення – програма для неприв'язаний джейлбрейка iPhone 4S і iPad 2 c iOS 5.0.1 доступна для завантаження.


Завантажити Absinthe для Mac

За повідомленням pod2g, користувачі Windows незабаром також зможуть зробити джейлбрейк своїх пристроїв. На даний момент вже з'являються перші повідомлення про проблеми, які викликані великим напливом користувачів, що бажають зробити джейлбрейк своїх пристроїв.

Інструкція по установці джейлбрейка на iPhone 4S і iPad 2:

 

Absinthe це проміжна ланка джейлбрейка пристроїв Apple, дещо пізніше експлоїт буде додано до звичного усім redsn0w для Windows, але тільки після того, як будуть усунуті всі помилки.

 


Відтепер будь-який користувач iPhone 4S з iOS 5.0.1 або 5.0 і iPad 2 під управлінням iOS 5.0.1 може зробити неприв'язаний джейлбрейк.

Нам буде потрібно:
Встановлена остання версія iTunes
Програма Absinthe, поки тільки для Mac OS X

Інструкція:
Робимо резервну копію даних пристрою в iTunes
Запустіть Absinthe (Пристрій підключений до комп'ютера)
Якщо кнопка активна, значить все вірно, тиснемо Jailbreak

 

 


Наберіться терпіння, процедура може зайняти досить багато часу. Ні в якому разі не завершуйте установку і не відключайте пристрій від комп'ютера!


Після завершення процедури на екрані з'явиться підтвердження успішного джейлбрейка, а пристрій автоматично перезавантажиться.
Після перезавантаження, якщо все пройшло успішно, на домашньому екрані новий значок Absinthe. Підключаємося до Wi-Fi, запускаємо програму і чекаємо поки автоматично буде завантажена Cydia.
По завершенні завантаження перезавантажуємо наш пристрій

 Все, тепер у Ваше пристрій джейлбрейкнутий!

Примітка:
Якщо при запуску Absinthe з домашнього екрану у вас виникла помилка «error establishing a database connection», вам потрібно зайти в Настройки – Основні – Мережа – VPN – Включити, перезавантажити пристрій і запустити Absinthe повторно.

 

UPD!!! Щойно стало відомо, що вийшла программа Absinthe для Windows. Завантажити її можна за go href=”http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-win-0.2.zip”>посиланням. Всі кроки по джейлбрейку для Windows такі ж самі як описано вище.

Ваші питання залишайте в коментарях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *