Sonora: цікава альтернатива iTunes

Автор | 17 Січня, 2012
альтернатива iTunes
 
Багато читачів встигли помітити, що я останнім часом придивляюся до різних музичних плеєрів, шукаю альтернативу iTunes. «Тунець» давно напружує наявністю зайвої функціональності: зберігання книг, фільмів, програм, документів і т.п.  Все це найменше очікуєш побачити в плеєрі.
Sonora – свіжа і, на мій погляд, сама цікава альтернатива iTunes. Плеєр дружить практично з усіма музичними форматами, включаючи flac, ape, aiff і ogg.

 
 
Інтерфейс користувача – дуже сміливий; багато хто навіть говорять, що експерименти авторів виявилися аж надто суперечливими. Але хоч хтось пропонує свіжий погляд на звичні речі.
 
 
У лівій частині вікна розташована колонка зі списком артистів. У правій частині – їх альбоми, які можна відсортувати за популярністю і новизні. Прямо в заголовок вікна виводяться треки, які послідують за поточною композицією. У цей список можна перетягнути інші пісні, формуючи активний плейлист буквально «на льоту».
 
З цікавих особливостей Sonora я б відзначив пошук, виконаний в стилі Alfred, і інтеграцію з last.fm.
 
 
Sonora зараз знаходиться в бета-стадії, багатьох речей у плеєрі не вистачає. Найпомітніші недоліки поточної версії: відсутність рейтингу композицій («зірок») і неможливість відсортувати бібліотеку за жанрами. Тим не менш, проект цікавий, багатообіцяючий. Будемо за ним слідкувати.
 
Завантажити Sonora можна з офіційного сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *