[Cydia] Відправляємо більше 5 фотографій відразу поштою

Автор | 16 Січня, 2012
cydia безплатно
Як ви напевно знаєте, iOS є закритою системою. У силу цього вона має безліч обмежень, які з одного боку не дадуть напартачив при незнанні, з іншого можуть здатися нерозумними або образливими. Одним з таких обмежень є неможливість надіслати одночасно більше 5 знімків по електронній пошті.
 
Але рішення у вигляді джейлбрейка дозволить обійти як цей недолік, та багато інших. Днями вийшов новий Твік в Cydia під назвою Mail More Photos. Саме завдяки йому, обмеження кількості знімків буде знято.

 
Однак тут є і підводні камені. Відомо, що деякі поштові сервіси мають власні обмеження щодо обсягу листів, які відправляються. Тому, спеціально для того, щоб ви змогли заздалегідь довідатися, чи пройде лист, в Mail More Photos передбачена особлива опція, яка покаже вам загальний обсяг вкладень, які відправляються. Тим самим ви позбавите себе від необхідності писати листа з нуля і прикріплювати всі вкладення заново.
 
cydia mail more photos
 
Мінус Mail More Photos тільки в одному – його можна встановити тільки при наявності джейлбрейка на вашому iPhone або iPad. Працює цей Твік на прошивках починаючи з четвертої версії. Завантажити Mail More Photos в Cydia можна з репозиторія BigBoss за 0,99 $.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *