Електромобіль під командуванням iPhone

Автор | 15 Січня, 2012
 
На недавно минулій виставці CES 2012 відомий автовиробник Ford представив своє бачення інтеграції iPhone з новим електрокаром Focus Electric. На відміну від давно відомих можливостей передачі звуку на динаміки авто і озвучування SMS, нова технологія дозволить власнику контролювати за допомогою смартфона життєві показники свого авто.

Ford Focus Electric – це акумуляторна версія одного з найпопулярніших бюджетних автомобілів. І, як для будь-якого іншого електрокара, питання своєчасної і недорогої зарядки стоять для нього на першому місці. Ну уявіть: ви не встигли зарядити батареї перед поїздкою і заглохли десь за межею міста з спорожнілих індикатором заряду. Навіть якщо уявити світле майбутнє з великою кількістю заправних станцій з "розеткою", то зустрічатися вони будуть явно не кожні 100м. Частково спростити контроль заряду зможе новий додаток для iPhone, Android і BlackBerry – MyFord Mobile.
 
Новинка допоможе автовласникові завжди бути в курсі відсотка заряджання батарей, а також керувати розкладом їх зарядки в домашньому гаражі. Наприклад, можна налаштувати систему так, щоб автомобіль черпав енергію тільки в нічний час за найбільш дешевому тарифу. Але ще більш цікаві можливості надає вбудований в програму планувальник поїздки з пошуком прилеглих заправних станцій. Там немає повноцінного дорожнього навігатора, зате доступна можливість прокладання маршруту з урахуванням електрозаправочних станцій. Автолюбитель завжди буде знати на скільки кілометрів йому вистачить наявної енергії і чи можна проїхати повз черговий заправки без загрози не доїхати до наступної.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *