[Cydia] LockLauncher – запускаємо програми прямо з екрану блокування

Автор | 9 Січня, 2012

Сьогодні ми з вами поговоримо про новий, і безсумнівно дуже корисний твік з Cydia , під назвою LockLauncher. Він дозволяє запускати до дев'яти різних додатків, без необхідності розблокувати кожен раз ваш девайс. Приємно, що на відміну від однойменного побратима, який дозволяє створити лише п'ять значків і на додачу є платним, наш сьогоднішній Твік безкоштовний і кількість значків доведено до дев'яти.

 Після установки, у вас на екрані блокування з'являється дев'ять порожніх квадратиків. Тапнувши на блакитну стрілку в лівому верхньому кутку, ви потрапляєте в режим редагування, де і призначаєте програми для швидкого запуску. Після завершення натисніть знову на блакитну стрілку і  виходимо з режиму редагування.

 Єдине, що трішки напружує в роботі цього Твіка – анімація запуску. Замість того, щоб безпосередньо запускати додаток, відображається анімація розблокування екрану і тільки після цього – запуск самої програми. Думаю автори врахують цей неприємний момент у наступних оновлень.

 Як завжди нагадуємо, що для установки LockLauncher ваш iPhone 4 або iPhone 3GS (або інший iOS девайс) повинен бути джейлбрейкнутим.

Дивимося детальне відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *