Dev Team: оновлюйтеся на 5.0.1 поки не пізно!

Автор | 8 Січня, 2012

Команда хакерів з команди Dev Team, зовсім недавно випустила джейлбрейк для iPhone 4, iPhone 3GS і iPad, закликають всіх, хто ще не оновився на iOS 5.0.1, зробити це якомога швидше!

"Настав час оновити iPhone і iPad на останню прошивку. Навіть якщо ви використовуєте програмну розлочку UltraSn0w, Вам рекомендується це зробити якомога швидше, щоб мати можливість здійснити неприв'язаний джейлбрейк iOS 5.0.1" – пишуть вони у своєму блозі.


Ведучий учасник команди Chronic Dev Team Джошуа Хілл, відомий в твіттері як @ p0sixninja, закликав усіх користувачів оновитися на iOS 5.0.1. Хакер рекомендує джейлрбейкерам перейти на цю прошивку до того, як Apple випустить нову версію iOS 5.1 і перестане підписувати iOS 5.0.1. Зі слів p0sixninja, неприв'язаний джейлбрейк iPhone 4S працюватиме на обох варіантах iOS 5.0.1, тому користувачам 4S не обов'язково завантажувати та встановлювати другу збірку iOS 5.0.1 (9A406), випущену Apple у грудні.

 Власники залоченних iPhone 4 і 3GS будьте обережні при переході на iOS 5.0.1, Вам необхідно оновлюватися використовуючи кастомну прошивку створену в PwnageTool для Mac або Redsn0w, яка дозволяє зберегти версію модему.

 Після оновлення пристрою на iOS 5.0.1 не забудьте зберегти SHSH blobs.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *