DFU режим в iPhone та iPad (DFU mode)

Автор | 8 Січня, 2012

Існує два режими перепрошивки iPhone: Recovery Mode і DFU mode. Обидва з них видалять всю інформацію на телефоні і прошиють BaseBand в разі його відсутності.

Recovery Mode

У Recovery Mode ви можете перепрошити телефон через iTunes використовуючи файл прошивки. Ipsw. Це вирішує багато проблем.

Щоб увійти в Recovery Mode:
 – Затисніть одночасно кнопки Home (чорна кнопка з квадратиком на лицьовій стороні) і кнопку Power (зверху). Айфон покаже слайдер виключення телефону, після чого екран згасне і покриється тонкими білястими лініями. Не відпускайте кнопки. Тримайте їх gjrb  Айфон почне завантажуватися. Через 15-25 секунд на екрані з'явиться зображення кабелю і значок iTunes. Тепер кнопки можна відпустити.
– Підключіть телефон до комп'ютера і запустіть iTunes. На повідомлення про необхідність перевірки оновлень натисніть "Check Now". Після цього iTunes покаже iPhone в режимі відновлення. Для перепрошивки затисніть Shift і клацніть на Restore. У вікні вибору файлів вкажіть файл прошивки, який хочете використовувати.

DFU Mode

DFU (Device Firmware Upgrade) mode відрізняється від Recovery Mode тим, що діє в обхід операційної системи iPhone і безпосередньо перепрошивати firmware. Це дієвий метод і він дозволяє вирішувати такі проблеми, як неможливість перепрошити через iTunes в Recovery Mode, неможливість розблоковувати телефон і т.п. Я б рекомендував використовувати його завжди, щоб уникнути зайвої метушні з перепрошиванням і непотрібних проблем.

Щоб увійти в DFU Mode:
– Закрийте iTunes;
– Підключіть телефон до комп'ютера;
– Вимкніть телефон;
– Затисніть кнопки Home і Power рівно на 10 секунд;
 – Відпустіть кнопку Power але продовжуйте тримати Home до тих пір, поки комп'ютер не відобразить новий USB-пристрій. Цього може і не відбутися – у такому випадку, тримайте Home протягом 20-30 секунд;
– Екран телефону не буде включатися в DFU Mode, не чекайте;
– Запустіть iTunes і слідуйте вищенаведеними вказівками з перепрошивки. Екран телефону може загорітися білим – це нормально.

 

Відеоінструкція по режиму DFU:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *