[Ігри] Hatchi – Справжнє тамагочі

Автор | 7 Січня, 2012

Приготуйтеся відправитися в 90-ті 🙂

   Думаю у більшості з нас в дитинстві були портативні електронні вихованці з назвою  тамагочі. Так ось розробники з Portable Pixels роблять гру з максимально наближеною  ностальгією за тими часами, коли всі зображення на екрані представляло собою чорні та сірі точки.

Інфо з вікіпедії:

З'явилися тамагочі в 1996 році. Спочатку це була гра для портативної консолі Game Boy від Nintendo. Картридж був обладнаний EEPROM-пам'ятю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Фактично віртуальний вихованець жив сам по собі в цей час усередині картриджа. Поки господар витягнув його з консолі або просто не включав її якийсь час, вихованець міг встигнути обкакатися, захворіти або померти, про що сигналізував вбудований динамік. Само собою, щоб проявити необхідний догляд, потрібно мати при собі Game Boy для взаємодії з грою.

Пізніше був налагоджений випуск дешевих у виробництві окремих модулів, які самі по собі були самодостатньою грою. Саме таке рішення стало особливо популярним. Тільки в перші роки після появи і тільки офіційно відтворено понад сорок мільйонів «тамагочі».

 Тепер всі ці чудеса будуть у наших сенсорних пристроях. У грі Hatchi буде все що необхідно для повноцінної тамагочі-ігри (харчування, ігри, прибирання, лікування і т.д.), але без всяких не потрібних надмірностей. Гра вже направлена на розгляд до AppStore.

Скріншоти:

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *