RedSn0w – детальний огляд програми та навіщо робити Jailbreak

Автор | 6 Січня, 2012

Програма Redsn0w чи як, простіше кажучи «червоний сніг» здатна зробити «джейлбрейк» вашого пристрою, тобто дає можливість мати доступ до файлової системи, робити  будь-які зміни в його системі (отримуєте можливість включити те, що Apple не дає (наприклад, шпалери та мультизадачність, актуально для сьогоднішнього часу)) і так далі. Але, якщо ми подивимося в минуле цієї программулі, то побачимо, що раніше не було можливості зробити операції подібного роду (звичайно ж, це було через те, що цих функцій не було :-)). Але як і час, розробники програми не стали зупинятися і модернізують програму кожен раз, після виникнення можливості внести щось нове, що полегшило б життя багатьох користувачів. Так зараз ми маємо можливість не ставити afc2add (Твік з Cydia дозволяє багатьом пристроям працювати з файловими менеджерами). Що значно полегшує життя користувачів, у яких залочені телефони, але є можливість отримати файлом .deb разлочку, а не через Wi-Fi. Так само програма зі своєю появою дала можливість користувачу змінити прошивку на ~ 30%. Кастомні логотипи при завантаженні апарату і при перебуванні його в Recovery дуже не погана функція, але не всі нею користуються. В останній версії всіма улюбленої програми з'явилася можлвість роботи  з апаратами, на які здійснюється встановлення прив'язаного джейлбрейук.

Програма підтримується OS: MAC і Win (XP Vista і 7).
Підтримує прошивки: всі (крім останніх кількох).
Розробник: Dev-Team
Сайт утиліти: Redsn0w.com
Завантажити останню версію можна тут
http://blog.iphone-dev.org/tagged/redsn0w

 І так, ось короткий опис програми. Підемо далі, і розглянемо її детально:
Для початку ви повинні знати для чого вам ця програма. Так от ця програма робить джейлбрейк вашого пристрою, будь то iPod Touch, iPhone, iPad або AppleTV:
Джейлбрейк (англ. Jailbreak («Втеча з в'язниці»)) або розблокування iPhone / iPod Touch / iPad – офіційно не підтримується Apple. Це кустарна операція, за допомогою якої можна відкрити повний доступ до файлової системи апарату. Це дозволяє розширити можливості апарату, наприклад, зробити можливим підтримку тем оформлення й установку неліцензійних додатків крім App Store.

Існує два типи джейлбрейка:
Прив'язаний джейлбрейк – після кожного перезавантаження iPhone потрібне підключення до комп'ютера для завантаження через модифікований Boot.
Повний джейлбрейк – iPhone стає незалежним від комп'ютера і може завантажуватися через стандартний завантажувач.
Залежність прив'язаного або повного джейлбрейка залежить від версії програми і зусиль хакерів;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *