Apple зробить важливу заяву в кінці січня

Автор | 3 Січня, 2012

Портал AllThingsD з посиланням на «джерела, близькі до ситуації» повідомляють про те, що корпорація Apple планує провести в кінці січня невеликий, але важливий публічний захід, метою якого буде важлива інформаційна заява, призначене для мас-медіа. Місцем його проведення вже вибраний Нью-Йорк. Також нібито відомо, що зустріч не пов'язана ні з iPad 3 , ні з новою версією Apple TV .

 

Джерела видання висловили впевненість, що одним з учасників заходу неодмінно стане Едді Кью – віце-президент Apple і голова інтернет-напряму корпорації, який пропрацював у ній 22 роки. Він керує «яблучними» мережевими медіа-сервісами – iTunes , App Store , iBookstore, а також запущений недавно хмарний сервіс iCloud .

 Деякі пов'язують майбутній захід (або, іншими словами, прес-конференцію) з можливим призначенням нового голови iAd – онлайнової рекламної платформи для мобільних пристроїв Apple. Це місце порожнє вже кілька місяців, відтоді як у серпні цього року його покинув Енді Міллер. З того часу купертіновці шукали нового главу iAd, а саме Едді Кью зараз керує проектом.

 

via http://applemix.ru/

via

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *