Відео: Siri грає на піаніно

Автор | 25 Грудня, 2011

Для Siri знайшлося чергове забавне застосування, крім відповідей на всякі пікантні питання. Цього разу віртуальний асистент був навчений грі на Yamaha Disklavier. Саме по собі це пристрій – продукт просунутих технологій, що поєднує в собі акустичне і цифрове піаніно. Так що навчити Siri управляти його програмою не склало співробітникам Yamaha праці.

Уточню, що даний програмістський трюк був зроблений командою Yamaha, і виключно для забави з їх продуктом, піаніно Yamaha Disklavier. Технічно все це реалізовано дуже просто: музичний трек у форматі MIDI передається з iPhone на піаніно Disklavier по Wi-Fi (використовується Apple Airport Express) і потім піаніно автоматично відтворює мелодію, при цьому задіє клавіші і навіть педалі в потрібних моментах.

 

Крім того, Siri може здивувати користувача глибоким знанням пісень і навіть контексту, в якому вони виконувалися. Приміром, якщо людина скаже фразу: «You played it for her, you can play it for me. Play it again, Siri »(відома цитата Хамфрі Богарта (Humphrey Bogart) з фільму« Касабланка »), то Siri накаже піаніно виконати пісню« As Time Goes By "з цієї кінострічки.

 

via Gizmodo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *