Новий Apple Store в Пало Альто

Автор | 25 Грудня, 2011

У каліфорнійському містечку Пало Альто в першій декаді наступного року планується відкрити новий унікальний Apple Store. Два роки компанія розробляла прототип нового флагмана і ось, нарешті, праці увінчалися виразними підсумками.
Яблучники збираються будувати другий магазин Apple в Пало-Альто буквально в декількох метрах від діючого на 340 University Avenue. За словами чиновників міського планування роботи повинні початися вже "з дня на день".

12 грудня Apple отримала дозвіл на будівництво двоповерхової будівлі. Попередня кошторисна вартість проекту, названого, оцінюється в $ 3,15 млн. Нова будівля складатиметься з скляних панелей, що покривають зростаючі дерева. Його будуть охоплювати кам'яні вертикальні колони з нависаючими скляними виступами.

 Стеля буде повністю прозорою і зігнутою, що дозволить денному світлу проникати всередину будівлі і освітлювати його цілком у світлий час доби.

 Така світлова концепція освітлення інтер'єру призначена для розчинення межі між зовнішнім і внутрішнім простором, як би залучаючи в роботу магазину і вулицю, і перехожих. – Болін Цивінський-Джексон, архітектор, Apple
 

Після завершення будівництва нового магазину, старий на 451 University Avenue буде закрито, і переміщено під крило новобудови.

 Apple як і раніше не розголошує деталі і залишає всю інформацію під  таємницею.
 

Магазин в Пало Альто був одним з перших в нашій роздрібній мережі. Ми відкрили його майже десять років тому. Він завжди був неймовірно популярним.

 Ми плануємо чудовий новий Apple Store в двох кроках від старого. У концепцію проекту закладено досвід довгих років і зауваження покупців усіх країн світу .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *