Чохол з USB флешкою від Ego & Company

Автор | 25 Грудня, 2011

Виробники аксесуарів намагаються здивувати нас не тільки видатним дизайном своїх продуктів, а й новаторськими функціями. Приміром, в Ego & Company вирішили нагадати користувачам, що "все нове – добре забуте старе". І випустили цілу лінійку чохлів для iPhone з вбудованими USB-флешками.

 Мобільна індустрія повним ходом рухається до світлого без хмарного майбутнього. Dropbox процвітає, заради iCloud будують цілий датацентр, розробники щосили пропонують власні рішення щодо синхронізації додатків між пристроями … і тут нам пропонують "інноваційну" USB-флешку…

Приблизно такі думки відвідують при погляді на рекламу нового чохла Ego Hybrid. Нічим не примітний стандартний чохол для захисту смартфона просто обзавівся вирізом для установки фірмової флешки. І вуаля – нова серія! До речі, сам USB-накопичувач виглядає досить симпатично і самодостатньо: цілісний пластиковий корпус з вбудованим роз'ємом і однієї лише цифрою обсягу на борту. Чимось навіть нагадує накопичувачі від Apple, які поставлялися разом з комп'ютерами.

Дізнатися ціни та купити новинку можна буде трохи пізніше. В анонсі також говориться, що чохол і комплектна флешка доступні в самих різних колірних виконаннях і можуть бути скомбіновані за смаком користувача. Може дозволять купити флешку окремо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *